:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

NAUJIENOS

Sveikiname patekus į  laisvąją blevyzgų internetinę erdvę! Blevyzgos- tai spjūvis į veidą visiems doriems Marijos žemės piliečiams.  Blevyzgų projektas susideda iš dviejų dalių- blevyzgų tinklalapio (kuriame jūs dabar esate) ir blevyzgų el.pašto konferencijos. Abi šios dalys yra glaudžiai susijusios ir papildo viena kitą. Iš pradžių šiame puslapyje buvo tik pristatoma blevyzgų konferencija, tačiau dabar jis tapo bandymu pateikti kuo pilnesnį pasaulio nesąmonių ir kitų šūdų paveikslą ir suteikti kuo platesnes blevyzgojimo galimybes. Mūsų tikslas- tapti Lietuvos purvasklaidos lyderiu. Šiame tinklalapyje galima ne tik pasiskaityti blevyzgonių, bet ir pačiam blevyzgoti- jungtis prie konferencijos, parodyti savo smegenų raukšlėtumą svečių knygoje arba blevyzgoti gyvai. Tikimės šiame puslapyje pateikti pilniausią Lietuvos ir pasaulio blevyzgų rinkinį, todėl lankykite šį puslapį kiekvieną sekmadienį (vietoj bažnyčios).


"laba diena... norejau jusu kaip zmoniu paklausti ar jums negeda ,kad sukuret toki tinklapi antra kodel taip darot?"

ATSAKOME: Kokio bybio bliat spaudžiate OK, kada neturite sušikto jumoro jausmo? Mums negėda ir nematome dėl ko reiktų gėdytis, čia yra juodo jumoro svetainė. Kodėl taip darom, - ogi todėl kad mums patinka erzinti žmones.

 

NOTA BENE:

Blevyzgos- bendras visų blevyzgų el.pašto konferencijos dalyvių projektas, nuosavybė ir bendros kūrybos vaisius. Dauguma medžiagos yra pasiskolinta iš laisvai prieinamų Interneto resursų. Prie visų straipsnių yra nurodyti jų autorių slapyvardžiai (jei tie autoriai išvis yra žinomi). Tų kūrinių autorystės mes nesisaviname. Kur įmanoma, yra įdėtos nuorodos į autorių tinklalapius. Visos kitos čia paskelbtos medžiagos autorinės teisės priklauso blevyzgų kolektyvui (o ypač aktyviajai jo daliai), jeigu nenurodyta kitaip. Skelbiant medžiagą iš šio tinklalapio, nuoroda į Blevyzgas būtina (o materialinis užmokestis pageidautinas ?). Autorinių teisių pažeidimas užtraukia amžiną sąžinės graužimą ir moralines kančias. Taip pat dėkojame visiems, savo patarimais padėjusiems praturtinti šį puslapį naujomis blevyzgojimo temomis. Už tinklapių, į kuriuos veda nuorodos iš blevyzgų tinklapio, turinį Blevyzgos neatsako. Pateikiama informacija yra skirta tik susipažinimui ir jūsų nuotaikos praskaidrinimui- jei į viską žiūrite rimtai, tai pats ir kaltas. Trumpai tariant: jei kas nepatinka- išjunkite radiją!

Jeigu galvoji, kad esi neįvertintas talentas, - atsiųsk savo kūrybos vaisius mums, - blevyzgosonline@yahoo.com

 

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos