:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kaip prisijungti?

Prisijungti prie blevyzgų konferencijos paprasta. Jūsų patogumui yra keletas būdų.

Pirmasis būdas- per Yahoo Groups tinklalapį:

 1. Keliaujate į Yahoo Groups tinklalapį
 2. Jei jau esate  užsiregistravęs Yahoo abonentas – įvedate savo vartotojo vardą ir slaptažodį (jei jo nežinote- spauskite "Forgot password").
  Jei anksčiau naudojotės Egroups sistema, jums reikės susieti savo turėtus Egroups parametrus susieti su Yahoo sistema (šis procesas paaiškintas čia)
  Jei nesate Yahoo vartotojas, spaudžiate "New user" ir užsiregistruojate (svarbiausia- įvedate savo el. pašto adresą, kuriuo gausite laiškus, ir sugalvojate slaptažodį). Sistema jūsų nurodytu el.pašto adresu gali pasiųsti patvirtinimo laišką, į kurį jums reikės atsakyti („reply“).
 3. užsiregistravę patenkate į prisijungimo prie konferencijos puslapį. Ekrano dešinėje pusėje spaudžiate nuorodą „Subscribe“. Galite pasirinkti savo prisijungimo prie konferencijos parametrus (tokius laiškų formatas ir pan.).

Pradėti prisijungimą:

Prisijunkite prie blevyzgų el.pašto konferencijos!

Antrasis būdas- el. paštu:

 1. Siunčiate tuščią laišką adresu blevyzgos-subscribe@yahoogroups.com (laiškas turi būti išsiųstas iš to el. pašto adreso, kuriuo norėsite gauti laiškus)

 2. Į jūsų el. pašto dėžutę atkeliaus patvirtinimo laiškas, į kurį turėsite atsakyti ("reply").

Kaip atsijungti nuo konferencijos?

Atsijungti nuo konferencijos taip pat paprasta, kai ir prisijungti. Yra du būdai:

 1. Reikia pasiųsti tuščią laišką adresu blevyzgos-unsubscribe@yahoogroups.com (gali tekti papildomai atsakyti ("reply") į patvirtinimo laišką. Laiškas turi būti išsiųstas iš to el.pašto adreso, kuriuo gaunate laiškus).

 2. Yahoo Groups tinklalapyje pasirinkus dešinėje pusėje paspaudus "unsubscribe", bei patvirtinus savo apsisprendimą sekančiame puslapyje (jums reikės žinoti savo Yahoo vartotojo vardą bei slaptažodį). Jei anksčiau visus veiksmus atlikdavote el.paštu, jums teks atlikti papildomą susiejimo procesą (ieškokite nuorodos „e-mail only users“). Buvusiems Egroups vartotojams taip pat reikės atlikti specialų susiejimo procesą.

Jei vistiek ko nors nesupratote, paskaitykite Yahoo Groups pagalbos puslapį.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos