:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Blevyzgos- turbūt geriausia el. pašto konferencija Marijos žemėje!!! Jos dalyviu gali tapti kiekvienas. Tai vienintelė tokia konferencija. Tokio tipo konferencijos jūs tikrai nerasite "Konferencijos.LT" serveryje. Tik čia leidžiama tai, be ko sunkiai įsivaizduojamas pilnavertis blevyzgojimas (kuris, beje, yra būtinas kiekvienam): keiksmai, asmeniniai laiškai, įžeidimai. Svarbu tik, kad laiškas būtų įdomus ir kitiems dalyviams. Blevyzgoti galima visomis temomis. Mes nevengiame jokių temų!!! Blevyzgų voratinklis jau apraizgė pusę Lietuvos. Ką veikia žmonės Lietuvoje- nuo Vilniaus iki Rokiškio, nuo Klaipėdos iki Kiaušiadalos? Aišku, kad blevyzgoja!!! >

      Blevyzgos buvo įkurtos 1999 m. sausio 29 dieną. Jų tikslas- palengvinti visų sunkiai užsiėmusių bei besimokančių žmonių kančias ieškant greito ir labai efektyvaus atsipalaidavimo. Tai gilią psichologinę prasmę turintis projektas, kuris, kaip rodo jo gyvavimo laikotarpis, pasiteisino. Jauniems žmonėms tikrai reikia išsikrauti, o kai teturi kelias minutes ir sėdi prie kompiuterio rašydamas kursinį, diplominį ar raportą, tai geriau ir nesugalvosi, kaip parašyti kokį laiškelį į Blevyzgas. Čia tu nesijausi svetimas, čia tu jausiesi kaip žmogus, liečiantis žemę ir jau neturintis kur žemiau kristi. Tavo laiškai bus gausiai kritikuojami, o kas svarbiausia- niekados nestokos dėmesio. Gali būti garantuotas, kad susilauksi bent keleto žmonių atsakymo paros bėgyje. Be to, paskaitęs kitų žmonių laiškus, tu suprasi, kad nėra taip jau baisu šiame pasaulyje... Yra dar baisiau, ir dėl to reikia negaišti laiko verkšlenimams, o praleisti jį, aktyviai reiškiantis Blevyzgose!

      Blevyzgų konferencija yra skirta visiems, kurie nori patys pablevyzgoti bei pasiklausyti kitų blevyzgonių. Ji skirta visiems nevykėliams ir visiems genijams- čia jūs visi turite vienodas teises. Blevyzgos- vieta, kur gimsta siurrealistinės ligotos sąmonės idėjos. Giliau žvelgiantys pamatys, kad tokios konferencijos ne žlugdo bei demoralizuoja, o apvalo ir galų gale gali būti įvertintos kaip moralės šventovės. Juk tik būdamas tamsoje suprasi, kas yra šviesa. Taigi junkitės!!! Blevyzgos valdo pasaulį!!! Juk blevyzgos- tai reiškinys, kuris būtinai užvaldo kiekvieną lietuvį po šešto bokalo alaus. Taigi blevyzgoti gali ir TURI kiekvienas sveikai į gyvenimą žiūrintis žmogus. Kalbėjimas- sidabras, tylėjimas- auksas, o blevyzgojimas- platina!!!

      Blevyzgų konferencijos abonentai įgyja daugelį naujų galimybių, nepasiekiamų paprastiems mirtingiesiems. Šios galimybės plačiau aprašytos čia

      Rekomenduojamos blevyzgojimo temos:
Pirmadienį- pachmielnos mintys, depresavimai ir kt. šūdai, užsitupėję galvose ir galvutėse;
Antradienį- darbai - darbeliai, šūdai - šūdeliai, žodžiu sex-drugs-rock&roll;
Trečiadienį- mergos apie bernus... + eXpertų patarimai "kūno tobulinimo ir aprangos pasirinkimo klausimais";
Ketvirtadienį- bernai apie mergas + pasiūlymai, kur praleisti savaitgalį;
Penktadienį- auto-moto-sport&SEX;
Šeštadienį- tusai, alc., + tiesioginis tiltas TUSOVKĖ- BLEVYZGOS;
Sekmadienį- ilsėkitės.... ilsėkitės... poezijos dienos "apsiuosčius ramunėlių su dujokauke" + estų pasireiškimo diena.

        Na, o jei jūs dar nepriaugote iki mūsų lygio, TIK NUO šIANDIEN UŽ TIESIOG JUOKINGĄ KAINĄ GALĖSITE ĮSIGYTI PUIKŲ ŠALDYTUVĄ "SNAIGĖ"!!!!!!!!! Dėmesio: kiekvieno pirkėjo laukia siurprizas!!!!!!

Encefalopatai konferencijoje nelaukiami. Silpnų nervų ir/ar nestabilios psichikos žmonėms prie mūsų jungtis nerekomenduojame. Už galimas pasėkmes neatsakome.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos