:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Geriausios el.pašto šiukšlės (8 laiškas)

Mielasis šio laiško gavėjau, jūs patirsite įsimintiniausią pasimylėjimą savo gyvenime nepraėjus nei keturioms
dienoms nuo to momento, kai jūs persiųsite šį laišką kam nors kitam. Šis laiškas privalo apkeliauti pasaulį, dėl to jūs turite padaryti bent 10 kopijų ir persiųsti mažiausiai 10-iai savo pažįstamų. Tai ne pokštas, tai rimta. Nereikia siųsti jokių pinigų, paprasčiausiai nusiųskite jį savo draugams ar šiaip pažįstamiems, kurie, jūsų nuomone, turėtų per artimiausias 4 dienas patirti intymaus akto malonumą. Kaip patvirtinimą pateiksiu keletą pavyzdžių: 

Dar tarybiniais laikais, vienas kolūkio vyr.agronomas, ką tik persiuntęs šitą laišką vyr.melžėjai, patyrė ilgiausiai trukusią orgazmų seriją, kai jo „daiktas“ užstrigo melžimo aparate.

Juozas Statkevičius (dizaineris), beieškodamas Paryžiuje tinkamų kekšių savo kolekcijai pristatyti, susikompromitavo viešoj vietoj: jo trusikai plyšo, kai erekcijos sukelta srovė skynėsi kelią į erdvę. Beje, tai įvyko po to, kai jis bandė nusiųsti kam nors šį laišką net 51 kartą. Po to garsusis dizaineris nusprendė apsidrausti nuo tokio tipo nelaimių: artimiausiame automate nusprendė nusipirkti sargį, ir, nepatikėsit, jis gavo tris vietoje vieno, nes automatas buvo sugedęs. Kažin, ar tai nebuvo užuojautos prizas?

Garsusis nusikalstamo pasaulio atstovas Borisas Dekanidzė, prieš pat jį suimant, liepė savo sekretorei išsiųsti 10 šio laiško kopijų. Po kelių dienų, kai Dekanidzė, visus papirkęs ir inscenizavęs savo mirties bausmę, viešnamyje sutiko tą pačią savo sekretorę, iš jos gavo tokią sekso dozę, už kurią darbe jis mokėdavo 1000 kartų daugiau, o čia gavo beveik nemokamai.

Gerb. profesorius Vytautas Landsbergis, po to, kai persiuntė šitą laišką Aloyzui Sakalui, eidamas gatve pastebėjo ant šaligatvio gulinčią vieno lito monetą. Tuo momentu, kai jis lenkėsi jos pakelti, pro šalį ėjo mergina su mini sijonėliu. Gerb. profesorius turėjo progą užmesti akį po apačia, ir jis jos nepraleido. 

Žymi televizijos veikėja bei „politikė“ Nijolė Oželytė kažkada irgi gavo šitą laišką, tačiau nepadarė to, ką turėjo padaryti per artimiausias 96 valandas. Vieną pirmadienį jos vyras išėjo pas kaimynę skolintis druskos, ir... negrįžo. Vėliau, kai ji atrado šį laišką, padarė 10 kopijų ir nusiuntė savo pažįstamiems, susirado vyrą (A.Valinską), ir suprato, kad jos buvęs partneris lovoje tebuvo trumpas supuvęs agurkas.

Alanas Chošnau taip pat gavo šitą laiška, tačiau nedelsdamas išmetė į šiukšlių dėžę. Po devynių dienų daininkas išvertė karštos arbatos puoduką ant savo tarpukojo, nuo tada vargšas „vyras“ tenkinasi dainuodamas lyrines dainas niolikametėms.

Apie 1995 metus, Ramunė Pečiulienė („Be Tabu“ vedėja) savo paštadėžėj rado šitą laiska. Truputį neįskaitomai buvo parašyta ten viskas, bet, supratus esmę, pasižadėjo būtinai persiųst savo pažįstemiems.Deja, tuo metu nauja laida ir šiaip teatras sutrukdė jai tai padaryti. Dėl to keletą metų ją kankino sifilis ir kitos venerines ligos. Tai tęsėsi iki tos dienos, kai ji pastebėjo ant savo stalo tą laiškutį ir persiuntė 10-čiai savo pažįstamų bei draugų. Neilgai trukus, į sceną išėjo vyras su 40 cm ilgio „aparatu“ (Algis Greitai), o nuo to laiko jie ilgai buvo matomi kartu.

Bet būkite atsargūs, vienas mano draugelis 5000 kartų šitą laišką nusiuntė būtent sau. Prieš pat jam išeinant iš universiteto bibliotekos, įėjo paslaptinga moteris. Ji uždengė jam akis, įkišo ranką ten, kur reikia, ir vaikinukas jau buvo trečiam danguj. Dar, be viso to, jie tiek seilėjosi (laižėsi), jog tekančios iš jų burnų seilės pasiekė kompiuterio klaviatūrą, ir įvyko trumpas sujungimas. Gavosi taip, kad orgazmą patyrė jie trise: draugelis, paslaptingoji mergina, ir bibliotekos kompiuteris. Po to vaikinukas su ta mergina ištirpo baitų jūroje, ir daugiau jo nebemačiau. Ehh, o toks perspektyvus programuotojas buvo.

Taigi, mielieji šio laiško skaitytojai, jūs tiesiog privalote išsiųsti šį laišką dar bent 10-čiai savo draugų ar šiaip pažįstamų per artimiausias 4 paras, aišku, jei norite patirti daug turiningesnę, malonesnę ir šiaip -esnę dviejų kūnų susiliejimo akimirką.

Tie, kas liks abejingi šiai likimo dovanai, galės tenkintis rankiniais, mediniais, guminiais ar šiaip dirbtiniais vienos sekundės malonumo mechaniniais sukėlėjais.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos