:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Geriausias atsakymas į elektroninio pašto šiukšles

Sveiki,
mano vardas Petras, ir aš kenčiu nuo kaltės jausmo, kad neišsiunčiau 50 milijonų supistų grandininių laiškų, kuriuos man atsiuntė žmonės, kurie iš tikrųjų tiki, kad jei aš juos išsiųsčiau, tai vargšelė 6 metukų Marytė iš Pabradės, kuriai ant veido išdygo papas, sugebėtų surinkti pakankamai pinigų, kad jis būtų pašalintas jai nuo veido anksčiau, nei jos alkoholikai tėvai parduos ją keliaujančiam cirkui. Nejaugi tu nuoširdžiai tiki, kad Billas Gatesas duos tau, ir kiekvienam, kuriam tu persiųsi šį laišką, 1000 JO PATIES NUOSAVŲ dolerių? Ar tu durnas, ar nesveikas? Ėėėėė, dėmesio! Jei perskaitysi šį laišką iki galo ir sugalvosi norą, tai aš galėsiu dulkinti kiekvieną manekenę nuo žurnalo viršelio! Kokia didžiulė arklio šūdų krūva! Iš esmės, šis laiškas yra pranešimas visiems žmonėms, kurie neturi daugiau ką veikti ir siuntinėja man kvailus reklaminius ir kitokius laiškus: PABUČIUOKIT MANO RAUSVĄ SUBINĘ! Galbūt baisieji grandininių laiškų gnomai ateis pas mane naktį ir išdulkins mane pro šikną už tai, kad nepersiunčiau laiško, kuris buvo pradėtas Zbygniewo 533 m. prieš Kristų, ir kurį į Lietuvą atgabeno Žalgirio mūšio dalyvis Šūdimantas. Eina jie visi šikt. Jei jau ruošiesi ką nors man persiųsti – bent jau siųsk ką nors vidutiniškai užknisančio. Šį supistą laišką, kad persiuntus šią žinutę dešimčiai artimiausių draugų, šventoji dvasia kažkokiu būdu perduos tai vargšei kenčiančiai būtybei 10 centų. aš jau gavau 900 kartų. DĖJAU SKERSĄ! Pajudinkite dar išlikusias savo smegenų ląsteles ir pagalvokite, prie ko jūs iš tikrųjų prisidedate, persiųsdami tuos laiškus. Tikėtina, prie nieko, išskyrus savo kaip „zanūdos“ ir debilo reputaciją.

Išvados? Jei gauni kokį nors laišką, kuris grasina, kad visą gyvenimą liksite nelaimingas ar nesipisęs, jei jo nepersiųsi – ištrink jį. Jei tas laiškas juokingas, persiųsk jį. Neužknisinėk žmonių, bandydamas priversti juos pasijusti kaltais dėl kažkokio bedančio raupsuotojo Botsvanoje, kurį jau 27 metus laiko pririštą prie padvėsusio dramblio, ir kurio vienintelė viltis – 5 centai už kiekvieną laišką, kuriuos jis gaus, jei persiųsi šį laišką.

O dabar, persiųsk šį laišką visiems savo pažįstamiems. Jei to nepadarysi, tavo trusikai taps mėsėdžiais ir pusryčiams suvalgys tavo genitalijas.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos