:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Geriausios el.pašto šiukšlės (5 laiškas)

Jei tau paskambins į mobilų telefoną ir prisistatys iš kokio nors operatoriaus techninio skyriaus – būk atidus. Jie gali paprašyti pokalbio metu surinkti skaičių kombinaciją 9090 (arba kitokią), norėdami įsitikinti, ar tavo telefonas ar ryšys yra techniškai tvarkingas.
Jokiais būdais to nedaryk!!! Tokiu būdu jie gali išgauti tavo SIM kortelės kodą ir šnekėtis tavo sąskaita! Gretimose šalyse tai jau vyksta!

O jei surinksite 1234, tuomet pašnekovas sužinos jūsų trusikų išmierą, jei 9876 – tuomet bus aišku, ar šiandien valėte dantis. Neduok Dieve surinksite 666 – jūsų siela bus pasmerkta amžinoms kančioms pragaro liepsnose.

Jeigu jums į namus fiksuoto ryšio telefonu paskambins nepažįstamasis ar nepažįstamoji ir prisistatęs marsiečiu maloniu balsu paprašys surinkti skaičių kombinaciją 579516455, būkite atidūs – nepažįstamojo dvasia (angl. spirit) gali telefono laidais įsiveržti į jūsų butą ir išgerti visas alkoholio (angl. spirit) atsargas... 

Siūlomos apsaugos priemonės: išlupti iš mobilaus telefono visus aukščiau paminėtus skaičius arba užkalti juos vinimis.

Būkite budrūs... 

Jei nepersiųsite šio laiško dar bent penkiems adresatams per vieną parą – nedelsiant susirgsite sloga ir dešimt metų būsite pasmerkti blogam seksui...

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos