:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Geriausios elektroninio pašto šiukšlės (2 laiškas)

Šis laiškas yra Burkina Fase. Jis yra apėjęs pasaulį 666 kartus. Gavus šį laišką pas Jus ateis laimė ir, galbūt, net Santa Klausas, bet su sąlyga – laišką reikia išsiųsti tam, kam linkite laimės. Jokiu būdu nesiųskite laiško savo priešui ar piktam kaimynui, nes juk nenorite, kad jiems taip pat sektųsi.
     Taigi gavus laišką pas Jus ateis laimė, net jei Jūs ir netikite, ar net jei Jums to visiškai nereikia ir Jums giliai px. Laimė iš paralelinių visatų, kitų planetų ir dar bala žino iš kur. Viskas priklauso nuo Jūsų ir Jūsų idiotizmo lygio, o taip pat ir oro sąlygų.
      Laiško gyvenimas prasidėjo 742 m. pr. Kr. Į Graikiją jis atėjo 6-ame amžiuje pr. Kr. Laišką gavo vargšas valstietis Papaduchalas, ir po 4 dienų jis užkasė savo įkyrėjusią bobą, o paskui vedė turtingo biurgerio dukrą bei tapo milijonieriumi.
      Amerikoje 321 m. pr. Kr. Rasheed'as Shitman'as,  „American Coal Enterprises“ šilumvežio mašinistas gavo laišką, bet jo neišsiuntė, o panaudojo savo šilumvežiui užkurti. Po mėnesio, būdamas girtas, nesuvaldė lokomotyvo ir nugarmejo į Sent Džons Kryko kanjoną Vakarų Virginijoje. Jam amputavo abi rankas, kojas, galvą ir netgi genitalijas.
      1296 m. Kražių vyskupijos klebonas Eritofecijus gavo laišką is davatkėlės, bet jo neišsiuntė, o nusivalė juo užpakalį. Po savaites, vykdamas Kriogžlin atlaiduosna prasmego skradžiai akivaran.
      1942m. A. Hitleris gavo laimės laišką ir išsiuntė 69 kopijas visiems Reichstago karininkams. Po kelių dienų fiureriui savaime išnyko utėlės.
      Caraitis Ivanas 16-ame amžiuje, gavęs laišką, jo neišsiunte ir sudegino krosnyje. Po kelių savaičių jį medžioklėje mirtinai sudraskė mylimiausi skalikai, pabaidyti įsiutusio opšraus.
      Magelanas, gavęs laišką, patingėjo terliotis su popierom ir atidavė laišką jungai, kuris, nemokėdamas skaityti, įvyniojo į jį silkę. Nelaimės prasidėjo jau laive, t.y. mirtinai prisigėrusiam romo Magelanui žiurkės nugraužė kairiąją koją. Po kelių mėnesių visa įgula užsikrėtė streptokokais. Galų gale Velykų saloje Magelaną suvalgė išbadėję zulusai (nuo tada ir švenčiamos Velykos).
      V. I. Leninas, viešėdamas Zakopanėje, gavęs laišką jį persiuntė visiems savo pažįstamiems vaikams spaliukams ir pionieriams. Po kelių mėnesiu pasikėsinimo į jo gyvybę metu jam itin pasisekė – jis liko gyvas, nors ir idiotas...
      1512 m. paprastas dzūkas, persiuntęs laišką 69 kopijomis, po kelių dienų išlošė žaliąją kortą ir išvyko gyventi į JAV. Ten tapo įžymiu išeivijos rašytoju Alfonsu Mingirdautautu.
      Tokių pavyzdžių yra daug. Jokiu būdu neplėšykite laiško, nedeginkite jo, nesivalykite juo užpakalio ir kitų kūno vietų. Elkitės su juo rimtai ir pamaldžiai. Tai siūlas tarp Jūsų ir dabarties bei ateities. Jeigu Jūs neįvykdysite visų nurodymų, Jus tikrai kas nors nužudys, jūsų vaikai žus autokatastrofoje, išnyksit kaip dūmas.
      Laišką galite siųsti ir atidaryta – svarbu, kad jis pasiektų adresatą. Teksto nekeisti:

  6     B     ?             S     A    666
  B     6     S             13    ?      #
  9     4     6             P     A     69

      Šie ženklai ir laiškas atneš jums laimę ir nesuskaičiuojamus turtus. Laiškas aplink žemę apeina per 13 metų. Išsiųskite jį žmonėms, kuriems jo reikia, ir tiems, kurie net nenutuokia, jog jiems jo reikia.
Neužlaikykite laiško ilgiau nei 2 valandas. Išsiųskite savo pažįstamiems ir laukite po keleto dienų staigmenų bei linksmųjų elfų. Nesiųskite pinigų – laimės negalima nusipirkti. Nesiųskite šiukšlių ir purvinų drabužių – kitiems jie laimės neatneš.
      Šią grandinę sudarė išprotėję Gvatemalos pensininkai:
       1. Bilis Bibitas gavo laišką 1824 m. ir išsiuntė 69 jo kopijas. Po mėnesio jis laimėjo nacionalinėje loterijoje 6000000 $.
        2. 1912 m. Eskimai gavo laišką, bet nemokėdami skaityti sušėrė jį elniams. Po kelių dienų jų milžiniška ledo lytis susidūrė su neatpažintu milžinišku laivu ir jį nuskandino.
        3. Jaunų gruzinų Džiugašvilių šeima, gavusi laišką, persiuntė 69 kopijas visiems aūlo gyventojams. Po metų jiems gimė vaikelis (tipo Stalinas). Nors istorikai vis dar nesutaria – tai gerai ar blogai...
        4. 1976 m. jaunas studentas Bill'as Gates'as išsiuntė laiško kopijas 69 kongresmenams. Tą pačią naktį jį aplanke Wyndobz Milenijum vizija. Vėliau jis tapo achujienu multimilijardieriumi...
        5. Bill'as Clinton'as taip pat neišsiuntė laimės laiško....
        6. Šiandien... [įsirašyti savo vardą], gavęs laimės laišką, jo nepersiuntė 69 kopijomis ir nepriėmė to rimtai... Po kelių metų bus diagnozuota kempinligė ir teks nusižudyti.

      PADARYKITE 69 LAIŠKO KOPIJAS IR BŪTINAI IŠSIŲSKITE. TAI NE ŠARLATANIZMAS, NE ŠAMANIZMAS, SATANIZMAS, ONANIZMAS, NE IDIOTIZMAS AR DEBILIZMAS. LAUKITE STAIGMENŲ IR JEHOVOS LIUDYTOJŲ. VIEŠPATS SU JUMIS.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos