:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Tikri įvykiai

Šuo iškakojo smirdančius, bet sveikus banknotus

Švedijoje bulterjerų veislės šuo prarijo kelis pinigų banknotus ir vėliau juos, smirdančius, tačiau sveikus, natūraliu būdu pašalino. 6 metų Tassila prarijo šeimininkės turėtus du banknotus po 500 kronų, kurių vertė apie 380 Lt.
Pirmą banknotą šeimininkė „atgavo“ kitos dienos rytą, antrą – praėjus kelioms dienoms. Moteris ketina pinigus išlyginti, pranešė tinklalapis „Finansavisen“.
„Banknotai įgavo šviesiai gelsvą spalvą. Nors jie ir smirda, tačiau yra sveiki ir nesuplyšę“, - sakė ji.

Pardavėjas nusišlapino ant pirkėjo

Vienos iš Konektikuto valstijų parduotuvės darbuotojas yra kaltinamas nusišlapinęs ant pirkėjo. Saugumo pareigūnai teigė matę, kaip jis priėjo prie pirkėjo ir ėmė šlapintis ant jo kelnių. Paskui jis nuėjo, tačiau netrukus ir vėl sugrįžo ir nusišlapino ant pirkėjo kelnių dar kartą. 39 metų vyrui policija pateikė kaltinimus viešosios tvarkos ardymu ir viešu nepadorumu. Policijos detektyvas Jeffas Bajekas iš Plainvillio policijos
skyriaus laikraščiui „The Bristol Press“ sakė:
„Mes sėdėjome ir žiūrėjome filmuojamą medžiagą – anksčiau nieko panašaus nesam matę. Pardavėjui atsitraukus, ant kliento kelnių mes pamatėme drėgną dėmę.“

Besituštinantis kūdikis - parodos dalis

Besituštinantis kūdikis taps dalimi parodos, kuri bus eksponuojama viename iš Danijos muziejų. Kūdikio tėvas Uwe Jensenas yra menininkas, kuris pernai metais vykusioje parodoje pats buvo tapęs jos eksponatu – savaitę sėdėjo ant klozeto.
Jaunąjį menininką Nordjyllandso Dailės muziejuje Alborge bus galima išvystikiekvieną dieną nuo 11.30 val. „Tai nebus sunku, nes būtent šiuo laiku kiekvieną dieną mano sūnus išsituština“, - teigė U.Jensenas.
Ankstesnėje menininko parodoje buvo ekspozicija „Mamos skalbykla“. Joje U.Jenseno motina 10 dienų skalbė ir lygino parodos lankytojų drabužius.

*******Skaitytojų komentaras*********

Čia dar nieko... Šiauliuose buvo 3 dailininkų (?) paroda, ten jie iš viso prikakojo ir užraugę ar užmarinavę stiklainiuose patiekė kaip meno kūrinius. Gavosi ketvirtas variantas – nei ritmo, nei prasmės, tik smarvė..  Gal kas buvo toj parodoj?

Ne taip jau ten ir smirdėjo, džiovinta viskas buvo. O va prieš porą metų Vilniuj vyko koks tai menininkų tarptautinis renginys. Viena viešnia iš Švedijos, rodos, pateikė perfomensa: prie visų garbių svečių (ambasadorių ten visokių) vidury salės pasitiesė laikraštį ir ant jo pašiko... Sako, menas čia toks... Tik mūsų atsilikusioj bananų respublikoj ko tai liko tas jos menas vietinės inteligentijos nesuprastas... Jo, reikia į Europą lygiuotis

Kaip neprisimint gerų senų laikų, kada buvo uždaros telefonų-automatų būdelės. Ten tokio meno buvo pilna. Dabar menininkai skriaudžiami, telefonų aparatai atviri. Jei bandysi sukurt gerą meną, gali gaut per teptuką... Nors nereikia nusimint – ir sunkiom pogrindžio sąlygom šis menas klesti. Reikia tik gero pristatymo, neslėpt nuo Europos.

Šlapimas padeda išsaugoti jaunystę

Pagyvenusio indoneziečio teigimu, su senatve jam padeda kovoti maudymasis savo šlapimo voniose ir jo gėrimas. Pasak Iwano Budiarso, šlapimo terapija gali išgydyti nuo įvairių ligų ir net nuo vėžio, taip pat padeda ataugti plaukams ir lygina raukšles.
68-erių metų vyras savo šlapimą pradėjo gerti 1997-aisiais metais. Iki tol jis buvo patyręs net 4 širdies smūgius ir negalėjo daugiau būti operuojamas.
„Vienas šlapimo puodelis per dieną padeda išlikti sveikam ir linksmam, trys puodeliai - atbaido ligas, 5 puodeliai - išgydo nuo vėžio,“ tvirtina Budiarsas. „Pastebėjau, jog per dieną pakanka išgerti litrą šlapimo. Likusį galima panaudoti masažui.“ „Pašildyto šlapimo vonia suteikia tokius pačius pojūčius kaip ir sauna,“ pridūrė jis.
Pensininko teigimu, šlapimo terapija padėjo trims anksčiau nevaisingoms poroms pastoti. Pradedantiesiems pirmąsias kelias šlapimo dozes reikėtų maišyti su vandeniu.
Vietos laikraščiui "Jakarta Post' Budiarso sakė įkalbėjęs savo žmoną gerti šlapimą. Anot vyriškio, pradėjus gerti šlapimą jos regėjimas taip pagerėjo, jog dabar ji gali vairuoti automobilį net ir naktį.

Už oro pagadinimą paauglys sulaukė baudos

Ispanas paauglys nubaustas 100 svarų (575 Lt) bauda už tai, kad pagadino orą prie policininkų, paprašiusių jo parodyti savo identifikacijos kortelę. 16-metis stovėjo ir šnekučiavosi su grupe draugų Bilbao mieste, kai prie jų priėjo policijos pareigūnai. Paauglys pareigūnams netikėtai atsuko nugarą ir padarė savo „juodą darbą“. Pareigūnai paaugliui iš karto skyrė baudą.
Vaikino motina pripažino, kad jos sūnus pasielgė negražiai, tačiau teigė, kad jis tikrai nedarė to tyčia.
Laikraščiui „El Correo“ ji sakė: „Jis tikrai nesitaikė į policininkus, nes net nematė, kaip jie priėjo. Iš tiesų, jis tik kalbėjosi su savo draugais.“

Mėšlu bandoma gintis nuo įkyruolių

Olandai, aplink išbarstydami gausybę mėšlo, bando apsiginti nuo kaimynystėje siaučiančių sąvadautojų ir prekeivių narkotikais. Jie tikisi, kad dėl dvoko rajone bet kuris nepageidaujamas svečias rinksis kitą kvartalą. Jau ne kartą kaimynai Zwolle miestelio tarybai skundėsi dėl agresyvaus prekeivių elgesio ir nešvankių pasiūlymų.
„Jeigu jie nori mylėtis - puiku! Bet ne priešais mano langus. Aš ten vedžiodavau savo šunį“, - teigė vienas gyventojų. Dar viena nenorėjusi prisistatyti moteris teigė: „Vieną vakarą prie manęs priėjo vyras ir parodė man savo daiktą“. Kaimynai taip pat skundėsi augančiu jaunų žmonių, įsiveliančių į prekybą narkotikais, skaičiumi

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos