:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Bezdėjimo istorijos

Liftas

Vieną kartą, lankydamas sergantį draugą ligoninėje, aš įlipau į liftą. Prieš tai aš buvau suvalgęs nemažai greito riebaus maisto užkandinėje. Mano skrandyje dėjosi tikras pragaras, bet aš stengiausi susilaikyti. Lifte buvo keletas žmonių. Aš išlipau penktame aukšte ir, tik man žengus žingsnį, aš nebesusilaikiau ir garsiai ir riebiai nusiperdžiau. Išgirdau, kaip man už nugaros kažkas kosti. Situacijos linksmumas tas, kad užsidariusios lifto durys uždarė mano bezdalus lifto viduje.

Motociklas

Aš buvau savo kambaryje, durys buvo uždarytos. Staiga aš išgirdau garsų motociklo birbimą iš savo sesers kambario. Aš įbėgau į jos kambarį ir paklausiau, iš kur sklinda tas triukšmas. Sesuo prisipažino, kad ji tikrai garsiai paleido vėją.

Valgykla

Mokykloje per pietus mums davė valgyti pupelių. Taigi aš sėdėjau valgykloje prie stalo ir pajutau, kad pribrendo siaubingas didelis pirstelėjimas. Aš jį išleidau laisvėn, tačiau tada visa valgykla tiesiog pasiuto, dėl to aš turėjau išeiti nebaigęs valgyti. O vėliau savo trusikuose aptikau didelę rudą dėmę.

Klasė

Vieną kartą mokinys nuėjo į mokyklą, o per pietus valgykloje valgyti buvo pupelės. Nepatyręs vaikas prisišlamštė jų ir nuėjo į klasę. Atsisėdęs jis pajuto, kaip viduriuose kaupiasi sprogimas. Dujų vis daugėjo, vaikas įsitempęs kentėjo, net jo akys išvirto nuo pastangų, tačiau galiausiai, kai mokytoja jį pakvietė atsakinėti (ir, suprantama, jam teko atsistoti) slėgis viršijo maksimumą, ir visa mokykla išgirdo galingą driokstelėjimą. O vėliau visą dieną net kitame aukšte sėdintys moksleiviai jautė didžiulę smarvę.

Juokas

Tai buvo paskutinė  mokslo metų diena prieš vasaros atostogas. Dėl to pamoka vyko labai laisvai, o visi mokiniai sėdėjo kėdes susistatę ratu. Klasiokas pasakė kažką itin kvailo, dėl to aš jam trinktelėjau į pilvą, o jis paleido garsiausią pirstelėjimą, kokį tik man yra tekę girdėti. Aš taip juokiausi, kad taip pat nusiperdžiau. Po kurio laiko jau visa klasė juokėsi ir perdė tuo pačiu metu. Tikrai šlykštu.

Lova

Trumpai tariant, prisivalgiau žirnių, o po valandos atsidūriau lovoje su savo mergina. Taigi pradėjome mylėtis, o aš tuo metu labai garsiai pirstelėjau. Ji taip juokėsi, kad po to seksas tapo šimtą kartų geresnis.

Užkietėjimas

Vieną sykį man buvo užkietėje viduriai. Taigi aš sėdėjau ant to balto porcelianinio aparato ir stengiausi šikti, ir galiausiai man pavyko. Tačiau šūdai išsiveržė su tokiu dujų kiekiu, kad išsitaškė po visą tualetą. O vėliau atėjo šuo ir viską išlaižė.

Zoselė

Vieną sykį aš buvau pas savo draugę namuose. Ji buvo apsirengusi naktiniais marškiniais, bet po apačia irgi turėjo trusikus. Mes gėrėme daug limonado su burbulais. Aš riaugėjau, o štai ji – PYYYYYYYYYRST!!! Ji buvo pasilenkusi, ir matėsi, kaip naktiniai marškiniai juda nuo oro srovės. Jos pravardė, nors ji to ir nemėgsta, buvo Zosė Bezdonaitė.

Pasažas

Mes su draugu buvome prekybos pasaže, ir staiga išgirdome pirstelėjimą. Jis buvo labai garsus ir smirdintis. O štai mano draugas nuėjo už pirdūno nugaros ir apsimetė, kad stengiasi valgyti juos. Huh.

Didysis brolis

Mano brolis supyko ant manęs, ir nusprendė pakišti mane su visais drabužiais po šaltu dušu. Taigi jis pagriebė mane už kojų ir tempė vonios link, o aš tuo metu galingai nusiperdžiau tiesiai jam į veidą. Tada jis mane numetė ir nuėjo namo praustis.

Sporto salė

Kartą aš bėgiojau sporto salėje su grupe mergaičių, ir staiga pajutau, kad pradėjo burgzti skrandis. Jaučiau, kad tuoj bezdėsiu, todėl sulėtinau tempą, kad neskubinčiau įvykių. Galiausiai paperdžiau ir pajutau drėgmę ir šilumą. Taip pat  su kiekvienu žingsniu jautėsi atitinkamas jausmas. Ir čia pribėgo mergaitės ir plekštelėjo man per subinę, ir pataikė tiesiai į skystąjį siurprizą... Įdomu, kodėl nei viena iš jų man daugiau neskambino?

Mokytoja

Kartą septintos klasės moksleiviai nuobodžiavo istorijos pamokoje, o sena mokytoja nuobodžiai dėstė pamoką. Netikėtai visi išgirdo garsų pirstelėjimą, visi mokiniai pradėjo juoktis ir stengtis sužinoti, kuris paperdė. Mokytoja net paraudonavo iš pykčio. Tačiau kaltininko niekas nerado. Galiausiai mokytoja atsistojo ir ėmė kažką rašyti ant lentos, ir tuo metu paleido tokį vėją, kad net jos sijonas pradėjo plazdėti.

Apsimetėlis

Vieną sykį aš ir mano draugas nuėjome į prekybos centrą. Jis nuolat perdžia ir labai mane užknisa. Vienžo, mes įėjome į kažkokią mažą parduotuvėlę, kur buvo keliolika žmonių. Jis ėjo paskui mane ir staiga išperdė patį smirdžiausią bezdalą pasaulyje. Visi atsisuko į mus, tačiau kai mano draugas tai pastebėjo, jis demonstratyviai pasižiūrėjo į mane ir su pasibjaurėjimu nuėjo. Aš jaučiasi pažeminta – visi vėpsojo į mane.

Paveikslai

Kartą  mes su tėvu sėdėjome kambaryje ir abu perdėme. Ir staiga paveikslai, kurie kabojo ant sienų, pradėjo nuo jų kristi. Vos nesprogome iš juoko.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos