:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Atradimai klozete

Ar tavo klozete bananas, ar tu iš tikrųjų mane myli?

ErekcijaTai atsitiko Solt Leik Sityje, JAV. Galima teigti, kad vieno amerikiečio santechnikos įrenginys tapo kiek susijaudinęs. Taigi šis vaikinas prisėdo ant klozeto tam, kad paleistų į laisvę keletą juodų draugų, ir pastebėjo iš kanalizacijos lendantį šį juodą daikčiuką. Žmogus, tuomet visai nenorėjęs leistis į tokių malonumų karalystę, čiupo fotoaparatą ir spėjo padaryti šią nuotrauką, kol susijaudinęs šūdgabalis išplaukė vamzdžiu.

Panašu, kad net sėdint išvietėje jau nebegalima išvengti seksualinio priekabiavimo. Kur eina pasaulis, jei jau ir klozetai tiesia žmonių link savo didžiulius bybius? Turbūt bent vieną tualetą Jutoje reikia gerai išvalyti su soda, kad būtų apraminti begėdiški seksualiniai polinkiai. Kita vertus, klozetai irgi turi poreikių...

 

SukimasisŠūdų gravitacijos teorija

Ši nuotrauka iliustruoja šūdų gravitacijos teoriją. Čia matome ne vien neįtikėtinai sferiškus šūdo gabalus, bet iš esmės ekskrementinius kūnus paskutinėje sukimosi stadijoje. Iš mokyklinio fizikos kurso dar atsimename, kad kuo didesnė kūno masė, tuo didesnė jo traukos jėga. Neabejotinai apatinis ir didžiausias šūdas verčia viršutinius šūdelius suktis vis mažesne ir mažesne orbita, kol jie visi galiausiai suduš į kaitrią šūdų maišalynę. Ar bus sukurta šūdų visata? Galbūt, dar negreitai.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos