:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Idiotiškiausios futbolininkų traumos

Anglijoje populiari interneto svetainė "Sportal" sudarė dešimtuką pačių kvailiausių, netikėčiausių bei kurioziškiausių traumų, kurias futbolininkams teko patirti per visą šios šalies futbolo istoriją. Manome, jog tai jus sudomins. Taigi skaitykite, juokitės, tik nesusižeiskite juokdamiesi. O būna ir taip. 

Dešimtoji vieta:

Vartininkas Michaelis Stensgaardas taip ir nesugebėjo prasimušti į "Liverpool". Nieko nuostabaus, juk šis nevėkšla futbolininkas sugebėjo išsinarinti petį siekdamas namie lyginimo lentos. Įsivaizduokite, kas būtų nutikę, jei jis išeitų į aikštę ir porą kartų pargriūtų ant to peties.

Devintoji vieta: 

Buvęs "Glazgo Rangers" ir "Sheffield Wednesday" vartininkas Chrisas Woodsas 43 kartus žaidė Anglijos rinktinėje. Ir net šis patyręs vartininkas sugebėjo per savo kvailumą susižaloti. Kartą kišeniniu peiliu jis susižeidė pirštą pjaustydamas iš aprangos išlindusius siūlus... Jums juokinga? O Woodsas dėl to buvo priverstas praleisti rungtynes.

Aštuntoji vieta: 

Alanas Mullery, kadaise rungtyniavęs "Tottenham Hotspur" ekipoje, sugebėjo patirti nugaros traumą valydamasis dantis. Sunku įsivaizduoti, kaip valantis dantis galima pasitempti nugaros raumenis. Labai įdomu, kokiu įnagiu juos valėsi.

Septintoji vieta: 

Alexas Stepney, žinomas "Manchester United" vartininkas, rėkdamas ant savo gynėjų išsinarino žandikaulį... Pamanykit, kaip plačiai jis turėjo išsižioti. Įsivaizduokit, kas būtų, jei kaskart žandikauliai išnirtų treneriams, kone kasdien rėkaujantiems ant žaidėjų.

Šeštoji vieta: 

Milanas Rapaičius. Kas jis toks ir ko pasiekė žaisdamas futbolą, nežino net anglai. Tačiau visgi į Anglijos futbolo istoriją pateko. Sėdėdamas lėktuve ir laikydamas rankoje bilietą M.Rapaičius taip mostelėjo, kad pataikė sau tiesiai į akį. Po šio "finto" jis praleido kelis susitikimus. Regis, ne veltui Dennisas Bergkampas bijo skraidyti lėktuvu?

Penktoji vieta: 

Žinomas gynėjas Darrenas Barnardas, "Barnsley" ekipoje sužaidęs daugiau nei 100 rungtynių bei pelnęs 23 įvarčius (kad Lietuva turėtų tokius gynėjus), nieku gyvu nesutiktų su teiginiu, jog šuo - žmogaus draugas. Kartą jis paslydo įstojęs į balutę, kurią ant grindų buvo palikęs jo mylimas šunelis. Barnardas visu svoriu plojosi ant žemės ir susižeidė kelį. Futbolininkui šunelis padovanojo kelis mėnesius priverstinių atostogų. Argi šuo ne draugas?

Ketvirtoji vieta: 

Davidą Batty iš "Leeds" turėtumėte tikrai prisiminti. Regis, girdėjote apie sunkią achilo sausgyslės traumą, kurią jis buvo patyręs ir dėl kurios beveik metus negalėjo žaisti. Tačiau, ko gero, ne visi žino, kad pagijęs per pirmąją treniruotę vėl gavo traumą. Pamanysite, jog komandos draugas nesėkmingai atliko "patkatą", stumtelėjo petimi ar panašiai. Tikrai būtų sunku atspėti. Vargšelį Batty partrenkė važiuodamas dviračiu nenuorama jaunuolis. Po susidūrimo Batty vėl atsidūrė ligoninėje.

Trečioji vieta: 

Dave'as Beasantas. Daugelis anglų prisimena šį vartininką per Anglijos taurės finalą, kai jis pirmas "ištraukė" vienuolikos metrų baudinį. Kai kas jį mena ir dėl labai jau kvailos traumos. Pietaujant jam ant kojos nukrito majonezo stiklainis. Sakysite, simuliantas. Ne, tiesiog buvo slidus stiklainis...

Antroji vieta: 

Kadaise laikraščių puslapiai mirgėjo pranešimais apie Steve'o Morrow traumą. Šis "Arsenal" futbolininkas per Anglijos taurės finalą pelnė pergalingą įvartį ir mintyse jau matė, kaip jam įteikiamas atminimo medalis karališkoje ložėje. Tačiau tai ir liko tik svajonė. Gynėjas Toni Adamsas, iki apdovanojimo ceremonijos sąžiningai ant pečių tampęs rungtynių didvyrį, netikėtai sumanė pažaisti rodeo ir bloškė komandos draugą ant žemės. Ko jūs juokiatės? Nelaimingasis susilaužė ranką ir iki šiol neturi prisiminimo medalio.

Pirmoji vieta: 

Kvailų traumų nugalėtoju tapo afrikiečių "Esperance" klubo vartininkas Chorki El Ouaeras (neaišku, kodėl "Sportal" įtraukė afrikietį). Pastarasis sugebėjo tyčia traumuotis. Taigi per Afrikos čempionų lygos finalą, susitikus "Hearts of Oak" bei "Esperance" klubams, minėtas vartininkas pamatė, kaip kažkas iš žiūrovų metė į aikštę butelio šukę. Ir ką jūs manote, gudruolis vartininkas sumanė surengti spektaklį. Butelio šuke persipjovęs veidą nuskuodė į aikštės vidurį ir ten apsipylęs kraujais pargriuvo. Tačiau šią gudrybę pastebėjęs teisėjas rungtynių nenutraukė, o paprašė simuliantą išeiti iš aikštės, kur jam būtų suteikta pagalba. "Esperance" tuo metu buvo išnaudojusi visus keitimus. Vietoj Chorki El Ouaero į vartus atsistojo saugas, iki rungtynių pabaigos sugebėjęs praleisti 3 įvarčius. Vartininko pokštavimų kaina - "Esperance" pralaimėjimas. Galima tik įsivaizduoti, kas Chorki El Ouaero laukė po rungtynių komandos drabužinėje.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos