:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Tikras draudiminis įvykis

Vienas Šiaurės Karolinos gyventojas, nusipirkęs dėžutę su 24 retais ir labai brangiais cigarais, apdraudė juos nuo… gaisro. Po mėnesio, surūkęs visą dėžutę vertingųjų cigarų, ir dar nesumokėjęs draudimo įmokos dalies pagal draudimo polisą, vyriškis pareiškė ieškinį draudimo bendrovei.

Vyriškis pareiškė, kad jis neteko apdraustų cigarų dėl "daugelio smulkių gaisrų". Draudimo bendrovė atsisakė mokėti, pateikdama akivaizdžią priežastį: klientas sunaudojo cigarus įprastu būdu. Vyriškis padavė draudimo bendrovę į teismą ir laimėjo bylą.

Skaitydamas nuosprendį, teisėjas pareiškė, kad ieškovas turėjo draudimo polisą, kuris garantavo, jog cigarai apdrausti. Draudimo bendrovė, išduodama draudimo polisą, taip pat garantavo, kad cigarai apdrausti nuo ugnies, nedetalizuodama to, kas vadinama "nedraudžiama ugnis" ir taigi, draudimo bendrovė privalo atlyginti draudėjui patirtą nuostolį. Užuot pradėjusi ilgą ir sudėtingą apeliacijos procesą, draudimo bendrovė sutiko su teismo sprendimu ir išmokėjo vyriškiui 15.000 JAV Dolerių už retuosius cigarus, sunaikintus "gaisruose".

Tačiau netrukus po to, kai vyriškis atsiėmė pinigus pagal gautą čekį, draudimo bendrovė suėmė jį už tyčinį padegimą. Jo paties draudiminis ieškinys ir raštiški paliudijimai iš laimėtos bylos buvo panaudoti prieš jį, vyriškis buvo pripažintas kaltu tyčia sudeginęs retus cigarus ir nuteistas kalėti 24 kartus po vienerius metus iš eilės.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos