:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Zosė Bezdonaitė- blevyzgų metų moteris

kaip ir kiekviena civilizuota bendrija, taip ir 'blevyzgų konferencijos' nariai turi savo moterį, šeimininkę, patareją visais buitiniais klausimais.

Ši trapi būtybė labiau mėgsta būti vadinama Zose B.( nes pavardė nėra ypatingai graži). Panelė Zosė gimė Pornuškių kaime, Nemenšynės raj., bet būdama neramios ir svajingos sielos išvyko iš gimtojo kaimelio ir apsigyveno kitame - Kiaušiadalos kaime, kuris taipogi yra Nemenšynės rajone. Tai pirmoji moteris, kaimiete, puslenkė filosofė, kuri iš dalies įkvėpė ir padėjo sukurti šitą rojų("Blevyzgas'), kuri suvokė, kad žmonėms reikia atsipalaiduoti nuo gyvenimo kasdienybių...

o štai ką mums gali apie save pasakyti pati Zosė B.:

"Aš apie save negaliu pasakyti nieko."

ir taip pat pavyko nugirst jos pokalbį su Dievu:

"aš galiu gyventi nekeikdama visų aplinkui( žydai nėra kaip visi - jie išrinktieji, tad čia jų ir neįtraukiu) ir nekaltindama Šūdų Vy-bės, Myžalų Inspekcijos ir kitokių išmatų. Mano devizas: "Džiaukis gyvenimu, kiekviena  jo minute" nors nevisi esame tokie laimingi, kaip vėžininkai ar sergantys AIDS...Tačiau turime suvokti, kad laiko liko nedaug. Blevyzgų  konferencija mums atvers duris į Europą.

dar noriu pareklamuoti skalbimo miltelius "Doxla", kurie ne tik puikiai išvalo dėmes ant trusikų, bet ir panaikina norą šikti ir kitaip teršti savo apatinius, bei Lietuvos-Nemenšynės gamtą.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos