:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt Tikra BLEVYZGŲ istorija

Istorija maždaug tokia: gėrėme mes (Nevidonas) su Loriu (Laurynu) vieną penktadienį (berods pub'e, bet neatsimenu tiksliai), užėjo kalba apie bendravimo internete būdus, pasidalinome patirtimi apie IRC ir konferencijas. O tais gūdžiais laikais rinkoje dominavo @osf.lt konferencijų serveris, kur buvo labai griežtos taisyklės, už keiksmažodžius būdavo dalinami pliusai, žvaigždutės ir kiti ant klaviatūros esantys simboliai, surinkus tam tikrą tų simbolių skaičių vartotojas būdavo išbaninamas, pvz. 3 mėnesiams... Kadangi serveris buvo tik 1, konferencija tam tikra tema tik viena, ir emailai daugumos dalyvių buvo vieno tiekėjo (@pub.osf.lt, o visokių takų, hotmailų ir yahoo daugeliu atvejų būdavo neįsileidžiama), taigi išbanintiesiems būdavo tikrai sunku, kai kuriems, tam tikrą laiką neparašius į konferencijas, prasidėdavo abstinencijos sindromas, baltoji karštligė ir maniakinė-depresinė psichozė. Taipogi reikia paminėti, kad moderatorius šiose konferencijose buvo dievas ir valdovas, tenkinęs savo valdžios poreikius dalindamas banus.

Beje, vėliau sukurtos ble@ taisyklės yra tiesiog atvirkštinis tų taisyklių variantas, tačiau jose buvo išsaugotas unikalus tų laikų paveldas - įvairių klaviatūroje esančių simbolių (tokių kaip * + ir !) vartojimas, skiriant nuobaudas dalyviams.

Taigi, aptarus šią sunkią situaciją Marijos žemėje, maždaug ties 3 bokalu alaus nusprendėm sukurti savo konferenciją. Tada daug laiko skyrėm sugalvoti pavadinimui. Pirmas pasiūlytas variantas buvo blevyzgos@, vėliau aptarti ir kiti (nebeatsimenu jau kokie).

Kitą rytą (1999 sausio 29 d.) aš išsiblaiviau pirmas, ir, kas keista, dar atsiminiau kas vakar buvo šnekėta. Na ir nukeliavau tiesiai į naują puslapį onelist.com ir ten sukūriau konferenciją pavadinimu, blevyzgos. Taip ir gimė ši konferencija. Moderatoriais pasiskyriau save ir Lauryną.

Tuomet reikėjo išplėsti dalyvių ratą (nuo 2). Pirmiausia buvo prijungti buvę klasiokai, ir blondinės iš buvusios mokyklos. Tai buvo padaryta jų neatsiklausus, ir nors atsijungti buvo lengva, jos nesugebėdavo nei atsijungti, nei suprasti kaip čia atsidūrė (beje, keletas iš šių pirmųjų blondinių nesugebėjo atsijungti iki šiol :)) Tokiu būdu, pirmąja nuolatine diskusijų tema tapo šaipymasis iš šių konferencijos dalyvių
Daugumai pavyko pasprukti tik pasikeičiant el.pašto adresą. Taip ėmė
formuotis blevyzgų kolektyvas iš dviejų sluoksnių - piktieji blevyzgų demonai, ir nieko neįtariančios jų aukos, nemokančios pabėgti. Pamažu dalyvių ratas plėtėsi, kol galiausiai buvo pasiektas lūžio taškas, kai prie konferencijos savarankiškai prisijungė pilietis Silke, kurio laiškai (tokie kaip "įvadas į šūdų teorijos pradmenis" ir kt. brudas) ir pradėjo formuoti tą konferencijos veidą, kokį matome dabar. Vėliau konferencijos skaitytojų akis pasiekė tokie įvairių autorių šedevrai kaip "kuo skiriasi p%zda nuo citrinos", įvairūs šūdų teorijos tęsiniai, galiausiai pirmąjį metukų jubiliejų konferencija sutiko suaugusi, sustiprėjusi ir analizuodama tokias filosofines temas kaip "ar įmanoma meilė tarp negro ir žydo". Tuo metu prievarta prijunginėti blondinių jau nebereikėjo, dalyviai surasdavo konferenciją patys, sužinoję iš kitų arba perskaitę pradėtą kurti blevyzgų tinklalapį. Vyko penktadieniniai meetai Vokiečių gatvėje su trim nuolatiniais dalyviais (Nevidonas, Baran ir "švyturio" alus). Konferencijos vaikystės periodas tuo ir baigiasi - žinios apie konferenciją plito savaime, dalyvių skaičius augo, konferencijos laiškai ir netgi jos taisyklės buvo kopijuojamos kitų konferencijų (pavadinimai redakcijai žinomi), o kai kurie blevyzgų interneto svetainėje publikuoti kūriniai net tapo lietuviškojo interneto folkloro dalimi (pvz. Atsakymas į grandininius laiškus ir kiti, dažnai straipsnius iš Blevyzgų tinklapio savo šeštadienio priede vyrams spausdina vienas garsus laikraštis).

Konferencijos paauglystės laikotarpį žymi dar labiau pagausėjęs dalyvių skaičius ir, be abejo, padidėjęs dėmesys tarpukojo problematikai. Šį etapą simbolizuoja garsioji akcija "čiulpk bybį - laimėk butą".

Blevyzgos buvo ir bus!!! Tegyvuoja BLEVYZGOS, - Lietuvos purvasklaidos lyderis!

Istorija išdėstė ir užprotokolavo Nevidonas
Vertino ir pateikė spaudai Silkė

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos