:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Mielieji! Ar jūs žinote, kokia baisi ir jaunajai kartai žalinga yra, atrodytų, tokia nekalta knygutė, kaip "Pūkuotuko pasaulis" (autorius A. A. Milnas). Tai dėl jos rusai pralaimėjo karą Afganistane, dėl jos sugriuvo TSRS, išplito narkomanija, AIDS, prievarta rasiniu pagrindu. Taigi!
     Mikė propaguoja klasikinį vyriškajį šovinizmą (vienintelė "moteriška" figūra toje knygelėje tėra kengūra, kuri yra ne tik tipiškas "namų vištos" pavyzdys", bet dar ir viena augina vaikelį, o tai reiškia, jog, be abejo, buvo kieno nors išnaudojama ir pamesta be lėšų pragyvenimui). Visi Pūkuotuko apmąstymai knygelėje dažniausiai liečia Šį Bei Tą, o ne klasių kovą; Mikė nedirba, bet nepaisant to, namuose visada turi medaus.
     Be to, šioje knygoje galima įžvelgti tam tikrų homoseksualistinių bruožų. Pradėsime nuo Jonuko. Pirmiasia jame pastebime lengvą, delikačiai paspalvintą pirmapradžiu "homo" polinkį į ekshibicionizmą. Pavyzdžiui, juk tai Jonukas prašo pasakoti jam istorijas apie Pūkuotuką tuomet, kai jis guli vonioje! Be to, Jonuko elgesyje įžvelgiami tam tikri sadistinio elgesio bruožai: jis tempia Pūkuotuką laiptais aukštyn už kojos, o meškiuko galva tuo metu - tuk-tuk-tuk - šokinėja per pakopas.
      O dabar Paršelis: čia turime reikalą su tipišku homoseksualinio elgesio pasireiškimu. Prisiminkime tik, kaip jis laukė, kada pagaliau galės išvysti žydras Jonuko petnešas... Net nesiklausė nieko, kas tuomet aplink buvo šnekama! Ir jau anksčiau buvo nusprendęs, kad kai tik pamatys Jonuką, būtinai įsitikins, ar tikrai tos jo petnešos tokios žydros ir įtemptos, kaip jam pasirodė pirmą kartą.
      Mikė Pūkuotukas galėtų būti klasikinis "pernelyg tingios seksui personos" pavyzdys: juk tokie, kaip Pūkuotukas, tuščiai laukia, kol Proga Seksui atsiras pati savaime - taip, kaip ant stalo atsiranda puodynės su medumi, kai ateina laikas nedideliam Šiam Bei Tam,- o kai ta Proga taip ir
neprisirengia materializuotis, pasinaudoja pačia paprasčiausia ir lengviausia prieinama galimybe.
       Visiškai kitaip yra su Nulėpausiu; čia diagnozė skambėtų taip: nepilnavertiškumo kompleksas plius toli pažengęs seksualinis fatalizmas, susijęs su kastracijos baime (uodega šiuo atveju simbolizuoja vyriškuosius lytinius organus, o jos praradimas - jų netekimą).
       Triušyje pastebime polinkį į kraujomaišą bei grupinį seksą (čia reikia turėti omenyje visus jo "draugus ir giminiečius", kurie, be to, visada dar pasirodo tik kartu!), taip pat ir pedofilijos pradmenis (jo manija virtusios Mažo paieškos!).
       Pelėda pasižymi vadinamojo "mėgstančio pakalbėti erotomano" simptomais (šiek tiek teorijos, pora įmantrių posakių, panašių į "fellatio" ar "coitus interruptus", o prie viso to - dar keletas istorijėlių, nugirstų iš bičiulių, bei atitinkama mina).
       Vienintelis Tigras elgiasi sąlyginai normaliai - tai tam tikras lengvabūdiško, tačiau žavinčio pagyrūno - pleibojaus tipas, kuris tik ir ieško progos nuvirsti ant šono. Drauge Tigras demonstruoja ir tam tikrą pragmatizmą - juk visam laikui apsistojo Kengos būste (apie ją jau
kalbėjome) ir gyvena su ja kaip katinas ant krosnies. Kartu auklėja jos prieauglį, kitaip tariant, kengūros ryšio su (kaip galima įsivaizduoti) Pasakotoju vaisių.
      Todėl drįstume reikalauti, kad iš mokyklų bibliotekų būtų išimta ši baisi ir klastinga knyga.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos