:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Seimo nario Vesiolkos genialūs pasisakymai

Vesiolkai kiti Seimo nariai uždavinėja klausimus, o jis į juos atsakinėja

PIRMININKAS. Ačiū. Klausia Seimo narys A.Vidžiūnas.
A.VIDŽIŪNAS. Gerbiamasis pranešėjau, gerbiamieji kolegos, pirmiausia tai, kad Baltarusijos Respublika šitame tekste rašoma iš mažosios raidės. Aš prašyčiau tai laikyti J.Veselkos asmenine nuomone, o ne Lietuvos Respublikos pozicija, gerbiamieji kolegos. Tai vienas dalykas.
  Antras dalykas. Kolegai J.Veselkai ir kai kuriems kitiems kalbant jaučiuosi kaip Baltarusijos parlamente ir, turiu pasakyti, kaip prieš 15 metų šioje Aukščiausiojoje Taryboje.
  Trečias dalykas. Kolega J.Veselka buvo finansuojamas Baltarusijos valdžios. Kokia forma visa tai vyko, aš negaliu pasakyti, bet pagal Viešųjų ir privačių interesų deklaravimo įstatymą jis neturėtų teikti šio teksto ir
pats nusišalinti nuo šio klausimo svarstymo.
  O dabar mano klausimas yra toks. Kolega, savo dokumente jūs kalbate apie didelį žingsnį pilietinės visuomenės link. Mano klausimas: ar tai, kad dekretais leista nemotyvuotai keisti rinkimų aplinką, ar tai, kad nebuvo rinkimų komisijų nepriklausomumo, ar tai, kad opozicijos kandidatams buvo sudarytos nevienodos sąlygos, ar tai, kad buvo bauginimo kampanija, ar tai, kad Baltarusijoje žiniasklaida vienašališka, yra didelis žingsnis pilietinės visuomenės link? Tai pirmas klausimas. Ir antras klausimas: dėl ko ginčijotės ir mušėtės su Baltarusijos karo veteranais?

J.VESELKA. Gerbiamasis Vidžiūnai, štai yra išdalintas kažkoks popiergalis, pasirašytas mano oponentės, bet gerbiamos R.Juknevičienės. Dabar žiūriu kam. To niekas nepasirašė. Velnias žino, iš kur jie tai ištraukė, bet tegul. Žiūriu, kam platinti. Platinti Užsienio reikalų ministerijai, Prezidentūrai, Seimui, Vyriausybei, KAM. Aš nežinau, kodėl jie bijo platinti tautai. Kokia tai demokratija, kuri bijo tautos?
  Dabar dėl to, kad jūs sakote, jog J.Veselką nupirko baltarusiai. Aš visą laiką galvojau, kad "Mažeikių nafta" parduota per žioplumą, bet dabar, kai jūs visur matote tik pinigus ir pardavimą, aš prieinu prie išvados. Konservatoriai, parodykite, kokiuose Šveicarijos bankuose jums sumokėta būsimiesiems rinkimams, nes jeigu jūs visur matote tik pinigus, išdavystes. Vidžiūnai, ten kažkur yra jūsų namukai ir t.t. Atvažiuokite pas mane į kaimą ir pamatysite, kaip aš gyvenu. O šiaip tai iš tikrųjų A.Lukašenkai padedant aš tapsiu Lietuvos Prezidentu, ką padarysi.
  Dėl kitų jūsų klausimėlių. Na, ką padarysi. Dėl Respublikos mažąja. Aš specialiai parašiau mažąja, kad jums būtų mažiau pykčio. Kadangi ten diktatūra, parašiau mažąja. Aš tikrai sutinku parašyti dviguba didžiąja, jeigu jus tai patenkintų. Ačiū už pastabą. Aš tikrai tai priimu, Vidžiūnai, parašysiu didžiąja.
PIRMININKAS. Bet antrasis klausimas dėl.
J.VESELKA. Dėl ko? (Balsai salėje)
PIRMININKAS. Dėl veteranų.
J.VESELKA. Su veteranais kodėl susipykau? Matote, susiginčijome, kuris gali daugiau išgerti. Jie sako, kad jie, aš sakau, kad aš, ir susipykom. Jeigu rimtai, tai jie iš tikrųjų nenorėjo. Aš prisiartinau per penkiasdešimt
centimetrų prie skaičiuotojos ir jie pareikalavo. Ten turi per kažkokį atstumą. Bet aš suskaičiavau ir galiu patvirtinti, kad ten, kur aš stebėjau, A.Lukašenka gavo mažiau negu kitose, kur stebėjo Vakarų stebėtojai. Taigi aš sąžiningai atlikau funkcijas. Jeigu norite, pasitikrinkite: kur aš stebėjau, A.Lukašenka gavo mažiau nei kitose rinkimų apylinkėse.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos