:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kova su ufonautais

Mano vardas sanganas.Daug kas nenori su tuo sutikt , bet esu visos Lietuvos metalistų vadas, o mano draugas noreika - juodųjų šalmų gaujos vadas. Mes grojam grupėj "dzjavalas".

Ir ką aš noriu pasakyt, kad mes nekenčiam ufonautų , nes ufonautai yra šūdai . ir dar durniai priedo. Kiek žinau, visi ufonautai gyvena ufonautų planetoj. Galėtų, aišku, ir sėdėt ten sau savo planetoj, bet ne! Jiems, matai, to negana! Argi jūsų nenervina , kai jie atskrenda čia į žemę su savo lėkštėm ir mala šūdą? Manau, derėtų valdžiai susirūpinti, kaip šitą problemą išspręsti . Pats geriausias būdas būtų pagaminti kosminį laivą ir nuskristi į ufonautų planetą ir juos užpulti. Ir patiems ufonautams būtų nuo to tik geriau. Pavergę juos, mes perimtume jų technologijas, o jie, savo ruožtu, galėtų iš mūsų išmokti keiktis, gerti alų, lošti kortomis, pyzdintis, ir kitų gerų dalykų. Gal kas nors nesutinkat?

Yra tik viena problema- kaip pagaminti kosminį laivą? Tačiau tai irgi galima išspręsti. Sakyčiau, yra netgi du būdai :

  1. Pirmas būdas: reikėtų tam atvejui padaryti didelę bombą. Tada , kai eilinį kartą ufonautų lėkštė nusileis į žemę patyrinėti žmonių , reikia tą jų laivą susprogdinti nx, kad iš jo nieko neliktų ir kad ufonautai negalėtų atgal pabėgti į savo planetą. Tada reikėtų tuos ufonautus supyzdinti negyvai, kad kitąkart žinotų, kokie mes, lietuviai, stiprūs esam, ir kad nereik čia į žemę be reikalo skraidyti. O tada surinkti visas jų laivo liekanas ir gerai ištirti, kaip visi tie jų mechanizmai veikia ir tada pagaminti mūsiškį lietuvišką kosminio laivo prototipą.
  2. Antras būdas: reikėtų palaukti, kol ufonautai nusileis į žemę. Tada kaip nors išvilioti juos iš laivo. dar nežinau tiksliai kokiu būdu, tačiau, manau, jų yra tikrai daug (galima būtų pasakyti jiems: " ateikit pas mus, ufonautai, mes jūsų neskriausim, mes esam geri lietuviai, ramūs žmonės ... "  arba kažką panašaus). Kai jie išlips iš laivo, vėlgi juos užmūčyti negyvai ( kad kitąkart žinotų). Tada įlipti į jų laivą ir išmokti, kaip jį valdyti.

Tačiau, manyčiau, pirmasis būdas yra 100-kart patikimesnis už antrąjį, kadangi ufonautai ne tokie kvaili, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jie gi žino (nes tyrinėjo), kokie mes, lietuviai, sukti ir klastingi esam, todėl, manau, nepatikėtų nė vienu mūsų žodžiu. (Blevyzgotojų pastaba: geriausia ufonautus suviliotų mūsų ilgakasės mėlynakės lietuvaitės. Prieš jas ufonautai tiesiog sutirptų, o sutvarkyti juos tada jau būtų paprasta kaip du pirštus apmyžt).

Gal kas žino daugiau kokių nors būdų? Būčiau iš anksto labai dėkingas už bet kokį pasiūlymą.

p.s.: dabar jau yra ruošiamas planas, parengtas kovai su ufonautais jų  pačių planetoje.

(c)Sanganas

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos