:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kaip teisingai laižyti pyzdą

Kunilingas - tai oralinio sekso forma, kai burna kontaktuoja su moters lytiniais organais. Lotyniškas žodis "cunnus" reiškia moters lytinius organus, o "lingere"- laižymą.

Nors tikrai ne visos poros yra išbandžiusios kunilingą ir net neketina to daryti, tačiau daugelis moterų tokiu būdu patiria patį stipriausią orgazmą. Beveik visos moterys pastebi, kad vyrams labai patinka skirti daugiau dėmesio pačioms intymiausioms kūno vietoms - taip jie išreiškia savo gilią meilę moteriai. Kai moteris leidžia atlikti oralinę savo lytinių organų stimuliaciją, pirmiausiai ji turi suprasti, kokios yra normalios jos kūno funkcijos, nes moterims dėl tokio nežinojimo neretai kyla daug nereikalingo nerimo. Makštis nuo pat paauglystės nuolatos apsivalo, todėl į išorę išskiriama nuo vandeningos iki tirštos konsistencijos išskyrų (tai
priklauso nuo menstruacijų ciklo fazės). Šios rūgščios išskyros padeda reguliuoti mikroorganizmus, natūraliai gyvenančius makštyje, ir taip apsaugo moterį nuo uždegimų. Be to, kiekviena moteris skleidžia tik jai vienai būdingą kvapą, kuris išreiškia ne tik jos individualumą, bet ir to momento reprodukcinę ir seksualinę būklę. Nors žmogaus nosis yra praradusi jautrumą ir iš nuotolio tokių dalykų neužuos, tačiau vyrus tai sujaudina, o jie nelabai supranta, kodėl taip atsitiko. Taigi idealiai švari makštis nėra sveika, o skleidžianti savo unikalų kvapą - sveika.

Tačiau kartais moters lytiniai organai gali kvepėti nepatraukliai ir jų skonis gali būti ne pats maloniausias. Tai atsitinka todėl, kad drėgmė iš makšties kaupiasi lytinių organų raukšlėse, o dėvint aptemptus drabužius sunkiau patenka oras ir susidaro sąlygos veistis bakterijoms. Bakterijoms patinka šilta drėgna aplinka, todėl jos ten greitai dauginasi, sukeldamos nemalonų kvapą ir skonį. Būtina prisiminti, kad blogą kvapą sukelia bakterijos,
o ne makštis. Tačiau tinkamai nusiprausus prieš meilės vakarą galima išvengti nesusipratimų. Beje, kai kuriems vyrams ir moterims patinka stipriai kvepiantys lytiniai organai - tai juk skonio reikalas… Kitas dalykas - pakitęs makšties kvapas. Jeigu taip atsitiko, būtinai kreipkitės į gydytoją, nes gali būti, jog sergate grybelinėmis ar kitokiomis ligomis.

Kad kunilingas pavyktų, vyrams nereikia pulti stačia galva prie moters. Kartais moterys yra pernelyg drovios:
joms reikia visiškos tamsos ir pakankamai ilgos preliudijos. Tik tuomet jos susijaudina tiek, jog pačios netveria noru nustumti vyrą žemyn. Vyrui svarbu nepradėti tuojau pat nuo svarbiausios vietos. Pirmiausia reikėtų pradėti
bučiuoti kur nors labai toli - kelius, nugarą, slinkti liežuviu link lytinių organų, tačiau erzinti ją tol, kol ji nebegalės nei trupučio ištverti. Darykite viską, kas jai patinka.Erzinkite ją toliau, vedžiodamas liežuviu aplink lytinius organus, kol ji labai smarkiai susijaudins, ir tik tuomet tiesiogiai stimuliuokite klitorį.

Kunilingo privalumai:

  1. tai labai intymus abiejų partnerių išgyvenimas.
  2. Daugelis moterų patiria stipriausią orgazmą.
  3. Abu gali stimuliuoti jos krūtis ir spenelius.
  4. Jis gali glostyti jos kūną.
  5. Oralinio sekso metu neįmanoma užsikrėsti tokiomis ligomis, kurių nebūtų galima išvengti mylintis kitaip.

Kunilingo trūkumai:

  1. Kai kuriems vyrams nepatinka natūralus moters lytinių organų kvapas ir skonis.
  2. Nepatrauklu, jeigu gaktos plaukai labai ilgi.
  3. Galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis (nuo to galima apsisaugoti specialiomis priemonėmis arba perkirptu prezervatyvu). 
  4. Moteriai padidėja rizika užsikrėsti grybeliu.

Priešingai įsišaknijusiems įsitikinimams, ne kiekvienas vyras žino, kaip patenkinti savo mylimąją oraliniu būdu. Kiekviena moteris yra ypatinga ir tik ji viena geriausiai žino, kas jai patinka, o kas tik atstumia. Kodėl moterys yra tokios skirtingos, niekas negali pasakyti, tačiau tai tiesa. Todėl net keletą mylimųjų turėję vyrai negali būti įsitikinę, jog viska daro teisingai, jeigu nesulaukia moters pritarimo. Tačiau kunilingo galima išmokti. O geriausia mokytoja - mylimoji. Moteris turi švelniai duoti ženklus, kai jai kas nors patinka. Tačiau meilės technikos išmanymas - jautrioji vyrų vieta, todėl geriausia pabrėžti ne tai, kas nepatiko, o tai, kas patiko ir kas padaryta labai gerai. Moteris kunilingo metu turi vadovauti vyrui taip, lyg ji vestų aklą žmogų judriomis miesto gatvėmis.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos