:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kaip nustoti masturbuotis (M. Peterseno patarimai)

Ką daryt? Daugybė jaunuolių įveikė šią ydą, gali įveikti ir tu. Pirmiausia ir svarbiausia reikia apsispręsti nutraukti šią praktiką. Bet neužtenka tik noro ar vilties. Tai turi būti tikras SPRENDIMAS. Jei apsispręsi mintyse nugalėti ydą, tau užteks jėgų įveikti pagundas. Po to ryžkis save kontroliuoti:

1.Niekada neliesk intymių kūno vietų, (tik normalios higienos atveju).
2.Venk vienumo ir susirask gerų draugų.
3.Jei draugauji su panašią problemą turinčiu draugu, pakviesk ir jį nugalėti šią ydą. Jei abejos, nenorės - nutrauk draugystę. Jei jam nesiseks,- kad kuo mažiau būtų mintyse tie dalykai,- nutrauk arba paskelbk ,,moratoriumą" draugystei. Svarbiausia, kad problema būtų pašalinta iš tavo minčių ir jas pripildytum gerų minčių ir idėjų.
4.Kai prausiesi, nesigrožėk veidrodyje, neužsibūk ilgai ir greičiau grižk į šeimos ratą.
5.Jei pagunda yra stipriausia lovoje, kai eini miegoti, apsivilk pižamą ar kelnaites, kurios trukdytų ir apsunkintų jų pašalinimą. O per tą laiką nukreiptum mintis kitur.
6.Jei pagunda lovoje labai stipri, išlipk, nueik į virtuvę ir ko nors užkrimsk, nepaisant sustorėjimo pavojaus. Tikslas, kad pakeist mintis.
7.Niekada neskaityk, nežiūrėk pornomedžiagos, filmų, neskaityk apie savo problemą. Išvaryk tokias mintis iš savo galvos. Atmink: pirma mintis, po to veiksmas. Kuo mažiau bus minčių apie tai, tuo greičiau neliks ir problemos.Venk blogų draugų ir progų.
8.Kimšk į protą sveikas mintis. Skaityk geras, religines dvasines, asmenybę ugdančias knygas. Įprask kasdien perskaityti po vieną Naujojo Testamento skyrių.
9.Kasdien melskis ir prašyk Šv.Dvasios dovanų, kad sustiprintų prieš pagundas. Kai pagundos stiprėja, garsiai melskis.
10.Vėlai ir daug nevalgyk.
11.Per šiltai nemiegok.
12.Pabudęs iškart kelkis, nedrįbsok.
13.Padidink fizinį aktyvumą, lankyk sporto ar kitus būrelius.
14.Prauskis šaltu vandeniu.
15.Kai pagunda užeina, atsimink stiprų praeities pergyvenimą ar įvykį. Gali net laidotuves.Pamėgink padainuoti.
16.Pasižadėk ištverti 1 dieną, po to savaitę, mėnesį, metus ir pagaliau visą laiką.
17.Pradėk dieną nuo šios programos prisiminimo.
18.Venk depresijos, liūdesio. Jei nuotaika bloga, eik pas draugus, skaityk ar daryk ką įdomaus, kad save praskaidrintum.
19.Nešiokis kalendoriuką ir jei užtušuok juodai tą dieną, kai neišlaikei. Tavo tikslas, kad nebūtų juodų dėmių.
20.Prisimink visas aplinkybes, kai buvo problema ir apgalvok planą, ką galėtum kitą kartą daryti, kad taip neatsitiktų.
21.Psichoterapijoje yra efektyvi technika, vadinama pasibjaurėjimo terapija. Kai mes asocijuojame ar galvojame apie tai, kas bjauru kartu su tuo, kas malonu, bet netinkama, bjaurūs jausmai ir mintys išstumia maloniuosius, kuriems kontroliuoti neužtenka jėgų. Pvz., jei užeina pagunda masturbuotis, pagalvok apie maudymąsi vonioje kartu su kirminais. Jei mažai padeda, pora jų suvalgyk. (Mintyse, žinoma).
22.Prausimosi metu palik kiek praviras vonios ar dušo kabinos duris, kad nebūtum padrąsintas privatumo ir vienumo. Ilgai neužsibūk.
23.Stenkis, kad šlapimo pūslė būtų tuščia. Daug negerk ant nakties.
25.Sumažink prieskonių ir aštrių priedų kiekį maiste.
26.Jei įprotis būna snūduriavimo metu, prisirišk rankas prie lovos, kad pusiau miegodamas lengvai nepasiektum.
27.Įsteik apdovanojimą už sėkmę. Pvz. už išsilaikymą kas savaitę ar mėnesį; pagundos įveikimą. Tai neturėtų būti didelis apdovanojimas, bet malonus.
28.Nesileisk sugrąžinamas į buvusį įprotį ar mąstymą, kuris buvo tavo problemos dalis. Šėtonas niekada nemiega. Budėk, bet būk ramus ir pasitikintis savimi. Laikykis teigiamo nusistatymo. Tu gali laimėti šį mūšį! Džiaugsmas ir stiprumas, kurį pajusi, suteiks visam tavo gyvenimui spindėjimą ir dvasinį pasitenkinimą bei pilnumą.

P.S. Po tokių pareiškimų baisu masturbuotis :)

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos