:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kaip nustoti masturbuotis???

Jaunųjų davatkų ratelis „Rūtų vainikėlio vaidilutės“ parengė šį patarimų rinkinį visiems vaikinams, norintiems atsikratyti šio šlykštaus, žalojančio organizmą, ligas sukeliančio įpročio. Nuoširdžiai dėkojame už patarimus Inocentui Nekrušui.

Patarimai:

 1. Melskis kasdien, prašyk šv.dvasios dovanų, kurios sustiprins tave kovojo prieš pagundą. Melskis garsiai ir karštai, kai pagunda stipriausia.
 2. Laikykis energingos kasdienių fizinių pratimų programos. Fiziniai pratimai sumažins emocinę įtampą ir depresiją – tai pagrindinis problemos sprendimo kelias. Padvigubink fizinį krūvį, kai jauti, kad įtampa didėja.
 3. Kai pagunda masturbuotis stipri, mintyse sušuk „stop“ šioms mintims taip garsiai, kaip tik įmanoma, o po to padeklamuok iš anksto pasirinktą tekstą arba padainuok įkvepiantį himną. Svarbu nukreipti tavo mintis nuo savanaudiško pataikavimo sau.
 4. Nusistatyk sau abstinencijos tikslus – pradėk nuo dienos, tada savaitės, mėnesio, metų, ir galiausiai pažadėk niekada daugiau to nebedaryti. Kol to nepadarysi, tu būsi pagundos pavojuje.
 5.  Požiūrį ir elgesį pakeisti lengviausia, keičiant požiūrį į save. Įsivaizduok save stiprų ir kontroliuojantį, lengvai įveikiantį gundančias situacijas.
 6. Kasdien laikykis savęs tobulinimo programos. Susiek šį planą su siekiu dažniau lankytis bažnyčioje, pagerinti santykius su šeima, Dievu ir kitais. Siek plėsti savo stiprybes ir talentus.
 7. Būk draugiškas ir bendraujantis. Prisiversk būti su kitais ir išmok mėgautis darbu ir kalbėjimu su jais. 
 8. Žinok situacijas, kuriose jautiesi prislėgtas, vienišas, nusivylęs, tau nuobodu. Šios emocinės būklės gali sukelti norą masturbuotis kaip būdą pabėgti. Iš anksto užkirsk kelią šiems nuosmukio periodams veikla, pvz. knygos skaitymu, draugo lankymu, sportavimu ir t.t.
 9. Turėk su savimi kalendorių, bet niekam jo nerodyk. Jei nesusivaldysi ir nuleisi, pažymėk tą dieną juodai. Tikslas – kad kalendoriuje nebūtų juodų dienų. Kalendorius – geras vaizdinis priminimas. Žiūrėk į jį, kai panorėsi pridėti naują juodą dieną. Nešiokis kalendorių bent jau tol, kol tris nėnesius iš eilės nebus juodų dienų.
 10. Atidžiai išstudijuok, kokiu laiku ir kokiomis aplinkybėmis kyla noras smaukyti. Kai supranti, kaip tai įvyksta, suplanuok, kaip sugriauti tą mechanizmą.
 11. Pabandyk sukelti mastubavimosi asociacijas su kuo nors labai nemaloniu, pvz. maudymusi vonioje, pilnoje vabalų, ar pan.
 12. Būdamas tualete ar vonioje palik duris praviras. Maudykis po šaltu vandeniu.
 13. Ryte pabudęs iškart kelkis. Negulėk pabudęs lovoje, nesvarbu, koks paros metas. Kelkis ir veik ką nors. 
 14. Prieš eidamas gulti gerk mažiau skysčių. Prieš miegą valgyk kiek įmanoma mažiau. Mažink prieskonių kiekį maiste.
 15. Lovoje vilkėk sunkiai numaunamą pižamą.
 16. Venk žmonių, situacijų, vaizdų ar skaitalų, galinčių sukelti seksualiai sujaudinti.
 17. Kartais kovojant su problema naudinga turėti fizinį objektą. Pranešama, kad tvirtai suspausta rankose „Mormono knyga“ padeda išvengti problemos.
 18. Itin įsišaknijusio smaukymo atvejais gali prireikti pririšti ranką prie lovos, kad nepavyktų masturbuotis pusiau miegant. Taip pat galima būti apsirengus keliais drabužių sluoksniais.
 19. Apdovanok save už sėkmę. 
 20. Neleisk sau grįžti prie ankstesnių įpročių, kurie buvo problemos dalimi. Šėtonas niekada nemiega! Ramiai ir užtikrintai budėk. Tu gali laimėti! Laimė ir stiprybė laimėjus pavers tavo gyvenimą pilnu pasitenkinimo.

Žingsniai kovojant su masturbavimusi

Būk tikras, kad tavo problemą galima išgydyti. Jau daugeliui pavyko, tiek vyrams, tiek ir moterims, ir tau taip pat gali, jei nuspręsi, kad taip turi būti.

Apsisprendimas yra pirmas žingsnis. Kai nusprendi, kad baigsi šią „veiklą“, problema jau bus kur kas mažesnė. Tačiau reikia daugiau nei noro ar vilties, bei daugiau, nei žinojimo, kas yra gerai. Reikia SPRENDIMO. Jei tikrai pasižadėsi, kad išgysi, tuomet tau užteks stiprybės atsispirti gundymams, kurie gali tave aplankyti, ir tendencijoms, kurias gali turėti. Kai priimsi šį sprendimą, laikykis šių nurodymų:

 1. Niekada neliesk savo slaptų kūno vietų, išskyrus normalus tualetinius procesus.
 2. Kiek galėdamas venk būti vienas.
 3. Jei bendrauji su kitais žmonėms, turinčiais tą pačią problemą, privalai nutraukti šia draugystę. Niekada nesiek savęs su žmonėmis, turinčiais tą pačią silpnybę. Nesitikėk, kad dviese galėsite mesti – nemesite abu. Privalai laikytis kuo toliau nuo šios rūšies žmonių. Vien buvimas jų draugijoje tau primins apie problemą, o problemą reikia pašalinti iš tavojo proto – t.y. iš ten, kur ji ir egzistuoja. Tavo mintys turi būti nukreiptos į kitus dalykus.
 4. Besimaudydamas nežiūrėk į save veidrodyje. Nebūk vonioje ilgiau nei 5 minutes – to užtenka nusprausti, nusišluostyti, apsirengti ir išeiti iš vonios į kambarį.
 5. Lovoje, kur dažniausiai ir tyko problema, nakčiai apsirenk taip saugiai, kad negalėtum lengvai liesti savo svarbiųjų vietų, bei kad būtų sunku nusimauti tuos drabužius.
 6. Jei gundymas tampa neįveikiamas, kelkis iš lovos ir eik į virtuvę, valgyk, net jei tai vidurnaktis, net jei nesi alkanas, net jei bijai priaugti svorio. Svarbiausia – nukreipti mintis kur nors kitur.
 7. Niekad neskaityk pornografijos. Neskaityk apie savo problemą. Galvok apie ką nors kita, nes po minties seka ir veiksmas. Privalai neleisti sau galvoti apie problemą. Kai sugebėsi, greitai išsilaisvinsi ir nuo veiksmo.
 8. Galvok apie prasmingus dalykus. Skaityk knygas, ypač Naująjį testamentą ir Mormono knygą.
 9. Melskis, bet ne apie savo bėdą, o melsk tikėjimo, supratimo ir t.t.. Negalvok apie problemą, niekada niekur jos neminėk.

Šis šedevras rastas tarp Mormonų bažnyčios platinamų kūrinių.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos