:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kaimietiškos istorijos

Laabai nepatinka iššaukiančiai apsirengusios merginos

Man nepatinka. Bet mano kaime tokių ir nėra, vat kitam kaime labai iššaukiančiai apsirengusios visos būna, tai mes į tą kaimą neinam. Mes todėl būnam savo kaime.

Grožis gadina merginą

Kai kaimynų Magdė buvo graži, tai nei kiaulių nešerdavo, nei karvių nemelždavo, anei burokus ravėdavo... Bet kai kaimynėlis mano, Antanukas, paėmė kartą grėblį, tai pasidarė Magdė nelabai jau ir graži, bet kiaules pašert tai pati pirma kaime mūsų bėga. Ir karvės jau pamelžtos jų, ir pagirdytos, gražu žiūrėt kaip žmonės gyvena. Aš irgi sakau, negraži geresnė.

Jeigu vaikinui patinka kuo trumpesni sijonai, jis yra šūdo gabalas, o ne vaikinas

Nebus su tokiu laimės... Tikrai nebus... Vat kitam mano kaimynui Staseliui vai kaip patinka trumpi sijonai, vai kaip patinka... Ir kuo trumpesni, tuo geriau. Tik žiūriu, ale nu ir vėl pasiėmęs žirkles karpo jis tuos žmonos sijonus... Ir taip trumpi jau, ale jis vis tiek karpo... Nu taip jau juos nukarpė visus, kad nebeliko ten visai sijono, tik užtrauktukas belikęs. Teko išmest visus sijonus, o jo žmona Aneliutė sako man: tas šūdas man visus sijonus sukarpė, šūdo gabalas tas... Verkia dabar Aneliutė, nes nebeturi savo sijonų, teks jai nešiot Staselio kelnes, o tos per didelės Aneliukei... Tai vo, merginos, jei tik patinka vaikinui trumpi sijonai - gero nelaukit...

©Cornholio, 2000.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos