:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Ovuliacija ar kretinizmas?

Dvi skirtingos teorijos aiškina vaikų atsiradimą: lytinio dauginimosi teorija ir gandro teorija. Daugelis žmonių tiki lytinio dauginimosi teorija, nes šios teorijos juos mokė mokykloje.

Tačiau iš tikrųjų daugelis pasaulio mokslininkų palaiko gandro teoriją. Jei lytinio dauginimosi teorija yra dėstoma mokyklose, ji turi būti dėstoma kaip teorija, o ne kaip teisybė. Kitos alternatyvios teorijos, tokios kaip gandro teorija, taip pat privalo būti dėstomos.

Iš gausaus įrodymų, paremiančių gandro teoriją, kiekio būtų galima išskirti šiuos:

  1. Moksliškai įrodytas faktas, kad gandras egzistuoja. Tai gali patvirtinti kiekvienas ornitologas.
  2. Tariamas žmogaus vaisiaus vystymasis pasižymi savybėmis, kurių lytinio dauginimosi teorija negali paaiškinti.
  3. Iš lytinio dauginimo teorijos išplaukia, kad gimimo metu vaikas yra maždaug devynių mėnesių amžiaus. Tai absurdiškas teiginys. Visi žino, kad naujagimis vaikas yra naujagimis
  4. Pasak lytinio dauginimosi teorijos, vaikai yra lytinių santykių pasekmė. Tačiau yra moksliškai aprašyta keletas atvejų, kai lytiniai santykiai nevedė prie vaiko gimimo.
  5. Statistinė analizė, atlikta Olandijoje, atskleidė teigiamą koreliaciją tarp gandrų skaičiaus ir gimstamumo lygio. Tiek gandrų, tiek naujagimių mažėja.
  6. Gandro teoriją galima tyrinėti tiksliais moksliniais metodais. Vienintelė tyrime daroma prielaida yra tai, kad vaikus atneša gandras.
Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos