:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Apreiškimas kompiuterininkams

1) Pradžioje buvo žodis, ir žodyje buvo 2 baitai, o daugiau nieko nebuvo;
2) Ir atskyrė Dievas 1 nuo 0, ir pamatė, kad tai yra gerai.
3) Ir pasakė Dievas - tegu būna duomenys, ir taip ir buvo.
4) Ir pasakė Dievas - tegu susirenka duomenys kiekvienas į savo vietą, ir sukūrė HDD, Flopikus ir CD;
5) Ir pasakė Dievas - tegu atsiranda kompai, kad būtų kur įkišti diskelius, HDD ir CD, ir pavadino juos hardu, ir atskyrė „hardą“ nuo „softo“.
6) Bet juk softo dar nebuvo... Dievas greitai pasitaisė, ir sukūrė programas, dideles ir mažas, ir pasakė joms: veiskitės ir dauginkitės, ir užpildykite visą atmintį.
7) Bet užkniso jį kurti programas pačiam, ir pasakė Dievas: sukurkime programuotoją pagal savo išvaizdą, ir  tegu programuotojas valdo kompus, ir programas, ir duomenis. Ir sukūrė Dievas programuotoją, ir apgyvendino jį savo kabinete, kad dirbtų ten. Ir nuvedė jis programuotoją prie katalogų medžio ir įsakė: iš bet kokio katalogo gali tu leisti programas, tik iš Windows katalogo nepaleisk, nes kitaip „must die“.
8) Ir pasakė Dievas: negerai programuotojui būti vienam, sukursime jam vartotoją, panašų į jį. Ir paėmė Dievas iš programuotojo kaulą, kuriame nebuvo smegenų, ir sukūrų vartotoją, ir atvedė jį pas programuotoją, ir pavadino programuotojaseris jį useriu. Ir sėdėjo jie abu prie nuogo DOS'o ir nebuvo jiems gėda.
9) Billas buvo gudriausias tarp žvėrių laukinių. Ir pasakė Billas useriui: ar tikrai pasakė Dievas neleisti jokio softo? Ir pasakė useris: bet kokį softą mes galime leisti, ir tik iš Windows katalogo negalime, nes must die. Ir pasakė Billas useriui: gal geriau ginčysimės apie austrių skonį su tais, kas jų valgė! Tą dieną, kai jūs paleisite Windows, jūs būsite kaip Dievai, nes tik vienu pelės paspaudimu jūs padarysite bet ką. Ir pamatė useris, kad Windai yra gražūs akiai ir geidžiami, nes nereikalauja žinių, ir suinstaliavo juos į savo kompą. O paskui pasakė programeriui, kad tai yra jėga, ir tas irgi suinstaliavo.
0A) Ir nuėjo programeris ieškoti naujų tvarkyklių, ir pašaukė Dievas programerį ir paklausė: kur tu? Programeris pasakė, kad ieško naujų tvarkyklių, nes jų nėra nuogam DOS'e. Ir paklausė Dievas: kas tau pasakė apie tvarkykles, ar kartais nepaleidote jūs Windowsų? Programeris atsakė: useris, kurį tu man davei, pasakė, kad nuo šiol nori programų tik Windams, ir aš juos paleidau. Ir paklausė Dievas userio: ką tu padarei? Useris pasakė: Billas mane sugundė.
0B) Ir pasakė Dievas Billui: už tai, ką tu padarei, tu būsi prakeiktas visam gyvenimui prieš visus laukinius žvėris ir paukščius, ir padarysiu aš tave ir programerį priešais: jis tave bars piktais žodziais, o tu jam pardavinėsi Windus.
0C) Useriui pasakė Dievas: aš padauginsiu tavo liūdesio ir ištuštinsiu tavo piniginę, ir naudosies tu kreivomis programomis, ir negalėsi išgyventi be programerio , ir jis tave valdys.
0D) Programeriui pasakė Dievas: už tai, kad tu paklausei userio, prakeikti tau kompai; bugai ir virusai bus juose, su liūdesiu savo veide tu trinsi juos dirbdamas, prakaituodamas tu taisysi savo kodą.
0E) Ir išvarė Dievas iš savo kabineto juos visus, ir uždėjo passwordą ant įėjimo.
0F) General protection fault

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos