:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Vokiečių peniai per maži standartiniams ES prezervatyvams

Vokietija paprašė peržiūrėti Europos Sąjungos (ES) nustatytus prezervatyvų standartus po to, kai nustatė, jog šalies gyventojų vyriškiems pasididžiavimams jie yra paprasčiausiai per dideli.
Vokietijos Sveikatos apsaugos ministerija paprašė gydytojų iš Eseno patikrinti vidutinį prezervatyvų, gaminamų pagal ES standartus, dydį. Pasak medikų, ES vidutinio penio dydį “padidino” net 20%. Vokietijos Sveikatos ministerijos pareigūnai kreipėsi ir į kitas šalis, prašydama atlikti panašų tyrimą.
Urologas Guntheris Hagleris, tyrimą atlikusios komandos vadovas, teigė: “Patikrinę šimtus pacientų, mes nustatėme, kad vokiečių vyrų peniai buvo per maži standartiniams ES prezervatyvams. Vidutiniškai jie buvo 14.48 cm ilgio ir 3.96 cm pločio. Vadinasi, jie yra per maži standartiniams prezervatyvams, kurių ilgis yra 17 cm, o plotis – 6.5 cm.”
Gydytojas paneigė, kad vokiečių peniai yra mažesni už kitų Europos šalių gyventojų, ir pridūrė: “Mūsų manymu, ES klaidingai apskaičiavo. Jeigu ir kitos šalys patikrintų jų gyventojų vyriško pasididžiavimo dydį, paaiškėtų, jog ES padarė klaidą savo skaičiavimuose.”
“ES nustatyti standartai turi būti peržiūrėti, o ES statistikos darbuotojai turėtų iš naujo patikrinti jų turimus skaičius. Pagaliau, juk jie taip pat nustatė, kad standartiniai ES prezervatyvai turėtų nesuplyšę išlaikyti net
18 litrų skysčio. Mano manymu, tai taip pat šiek tiek per daug”, - teigė G.Hagleris.

Skaitytojų komentaras

Jeigu sustotų visi Lietuvos vyrai prie sienos su ES ir atkištų bybius (ne penius), tai sugriūtų mus skiriančios biurokratinės sienos ir su bybiais įstotume į tą sąjungą.
O gal šssimatuokime ir įsteikime www.bybiai.lt. Ten būtų tik vardai, amžius, išmatavimai, kampas ir emailo adresai. Aš ne gašlūnas koks, kad siūlyčiau dėti šeimininkų nuotraukas. Na mašinos nuotrauką prie b aprašymo galima įdėti. Manau, tai būtų labai naudingas puslapis. Nereikėtų vidury nakties skambinėti draugams ir klausinėti, kokio dydžio jų b.
Be to, šiame saite būtų šimtai įvairiausių grafikų ir kitos analizės, kas duotų didžiulę naudą marketingo specialistams planuojant naujų produktų įvedimą į rinką ir reklamines kampanijas, pvz alus „16,5“ arba šūkis „Ne 30, bet užtat 2 kartus“ (2 butelius tipo)

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos