:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Pilstukinės vizijos

Vasarą prisimenant

Vasara.Tai šiltas metų laikas, kai čiulba paukščiai, medžiai žaliuoja,  nuo kurių žalumo akys raibsta, o ežeruose, upėse, jūrose ir kituose vandens telkiniuose vanduo tiesiog verda. Bet tai ne bėda. Vasarą surasti užsiėmimą tikrai nesunku.Užsimaunu šortelius ir bėgu į kiemą su draugais kamuolio paspardyt. Kartu su mumis spardė ir žmogus Alek. Jis man papasavo kamuoliu ir pataikė man į galvą.Toliau nelabai atsimenu ir atsibudau ligoninėje subintuota galva. Kadangi man subintavo ir akis, tai pagalvojau, kad apakau. Tai susinervavau, grįžau namo ir spyriau Alek į koją. Nuo mano "mega" smūgio jo koja atsikabino ir nulėkė į upę. Taip Alek visą liepą praleido ligoninėje su subintuota galva. Tai man buvo ramu visą mėnesį.Vaikščiojau išsišiepęs bei valgiau šokoladą "Raketa". Bet baigėsi mano katino dienos, kai rugpjūčio 4-tą dieną iš ligoninės grįžo Alek su protezu, ir iš karto atėjo mane mušti su savo pusbroliu Valek. Valek buvo 10 metų vyresnis už Alek, ir pyko ant manęs, nes jį pravardžiavau Pirdalek. Tačiau aš pasislėpiau ant savo namo stogo, ir kai jie ėjo pas mane, numečiau ant jų didelę didelę plytč, ir pritrėškiau juos kaip blusas.
    Štai tokia mano vasara. Viso gero.
                                                     1998.09... ANKAPIS
                              Tai rašinys, rašytas per L.K. pamoką.

Troleibusas

Gyveno kartą troleibusų vairuotojų klubo prezidentas vardu Nerijus! Ir nežinojo, ką jam daryti.Tai paėme ir užtrumpino visus trūūlikų laidus ir pasidarė baisūs troleibusų kamščiai ant LIETUVOS, ir visi žmonės, kurie turėjo  prisipirkę talonėlių- liko ant ledo!

Sapnas

Vieną šūdiną vasaros dien Žalgirio mūšyje jūs pamatote patį čiulpiausią padarą, kokį tik esate matęs per visą gyvenimą. Alik- to padaro vardas. Ir kiekvieną kartą jis priverčia jus vis dažniau atsisukti. Jūs stuktelėjate alkūne savo draugui Raidenui ir sakote, "Oho, tai pats šlykščiasias kūnas, kokį aš mačiau. Staiga jis pažvelgia į tave ir pradeda eiti tiesiai į jus!!! Jis sako: "Aš pastebėjau, kad tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad tu nu naxui, ir man įdomu, ar tu nenorėtum nueiti į krūmus su manimi ir firkinti?" Su kvaila šypsena veide tu sakai: "faking shit ", ir išeini. Kai tu pareini į krūmus, jis prisiartina prie tavęs, ir tave pabučiuoja kaip niekas nėra bučiavęs. Kol jūs aistringai bučiuojatės, tu pajunti: mediatorius trenkiasi tau į pakaušį.
Tu atmerki akis ir pamanai, kad tai sapnas, bet ant tavo lovos yra palikta žinutė.

Kiaušų istorijos

Gyveno kiaušius ir sėkla bliat, na bliat sėkla supiso kiaušį ir sako: "pašol ty nachui žyrnyj ubliudok tvaju mat, velnio kiaušas tu nahui!"
Kiaušius pagalvojo ir pasakė: "pašol sam nachui, ja sičias ujibu tave."
Kaip pasakė taip ir padarė, UJIBAL odnim slovom, na ir atėjo pizda sekliui, game over?

(c)Sanganas

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos