:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Mūsų visuomenės sociologinis portretas


Kietiakai (dundukai) - naujųjų lietuvių atžalos ar meilės žaidimų purslai - tai šviesiausioji mūsų visuomenės dalis, ne protiškai, bet savo apranga, papuošalais, mašinomis ir keliamais fejerverkais. Ši jaunimo grupė sunkiai suvokia, iš kur atsiranda pinigai, bet visada stengiasi jų turėti. Visus gyvenime vykstančius reiškinius vertina tik per pinigų prizmę. Geriausi gėrimai, patiekalai, skudurai, meno kūriniai ir visa kita yra tai, kas brangiausiai kainuoja. Viskas jų gyvenime perkama ir parduodama, todėl apie jokius jausmus negali būti nė kalbos. Silpniems, išdvėsusiems svajotojams čia ne vieta. Poetiškos sielos polėkis čia sukaustytas tvirtomis materialistinemis grandinėmis.

Baikeriai (mėgstantys pasakoti baikas), dar kitaip vadinami rokeriais. Technokratizuota (atkratyta vibracijos nuo laisvai besisukančių vidaus degimo variklio dalių) žmonių grupė, aukščiau visko pasaulyje statanti mechaninį dviratį, vardu motociklas. Idealus egzempliorius: neperšaunamos senos karvės odos rūbai, ant nugaros - kaukolė, būtinai su užrašu apie pragarą, ant galvos - antrojo pasaulinio karo laikų vokiškas šalmas su ragais (dažniausiai natūraliais), tarp kojų - trisdešimties metų senumo "harlis" kartu arba atskirai su "devidsonu". Šešiolikametė trečiokė, baikščiai klykianti už baikerio nugaros - greičiau dar vienas motociklo papuošalas, nei "raguotojo" draugė.

Metalistai (šaltkalviai, barstytojai, surinkėjai ir šiaip renkantys metalą) - tai šiuolaikinė šeštojo ir septintojo dešimtmečio hipių atmaina. Ilgi plaukai, gilios žinios toksinių medžiagų gaminimo ir vartojimo srityje, iškreiptas tikrovės supratimas, save įsivaizduojant visatos centru. Mėgiamiausi užsiėmimai - "tusovkes" gamtos prieglobstyje ar kokiame prišnekštame rūsyje, geriant abejotinos kokybės pigų alų ir miegant su abejotinos kokybės, bet taip pat pigiu partneriu. Mėgstamiausia muzika - kaip Kuzbaso šachtininko panagės juodas metalas, garsai, suprantami tik išrinktiesiems, ir žinantiems, kokį haliucinogeninį mėšlą reikia prieš tai vartoti.

Menininkai - tai mylinčios gyvenimą, gyvūnėlius (kiaulieną, vištieną ir t.t.) ir augalėlius (česnakus, svogūnus ir t.t.) asmenybės. Jie be galo nori gyventi, bet neturi su kuo, todėl ir gyvena su kuo papuola. Nereiklūs maistui, gėrimams (jei tik būna "atominės" kavos) ir pašnekovams. Gali bendrauti bet kokia tema ir gilaus žinovo akimis žvilgtelti į bet kurį meno kūrinį. Gali suviduriuoti dėl kokio nors mėšlino medžio lapo gilios meninės prasmės ir tuo pačiu metu nusišlapinti ant viduramžių architektūros paminklo.

Forsai - plikai skusti, stipriai sutorpedėjusio sportinio tipo atstovai. Vasaros metu dengiantys savo kūną tik tatuiruotėmis, kuriose dėl riboto jų savininko sugebėjimo skaityti vyrauja ne užrašai, o senovės keltų ir kitų pagal išsivystymo lygį artimų pasaulio tautų kūriniai. Šiaim žmonių tipui pasaulyje svarbiausia tokių pačių kaip jie nuomonė. Kompanijoje vyrauja iki absurdo iškreiptas jų noras pasirodyti. Negalėdami patenkinti šio troškimo tarp savų, "skustukai" veržiasi į aplinką, neretai sukeldami priešiškas reakcijas, pasibaigiančias kūno sužalojimais ir nemalonumais per valdiškus namus.

Prie kurios grupės priskirtumėt save?
 

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos