:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kaip pasirinkti interneto slapyvardį?


Kaip pasake vienas veikėjas iš labai rimto filmo „Hakeriai“:
- Chebra, sugalvokit man nick'ą (slapyvardį), be slapyvardžio aš - niekas :_(

Taigi, šis straipsnelis skirtas visiems, sėdintiems IRC ir norintiems turėti labai kietą slapyvardį, arba nesėdintiems IRC, bet vistiek norintiems tureti kietą slapyvardį.

1. Iš pradžių geriausia pasirinkti kokį mažai vartojamą, originalų žodį, kad slapyvardis neskambėtų banaliai. Pvz. killer, brashke, destroyer, uogele, meilute, ir panašiai. Taip pat tinka ir savo (arba nebūtinai) vardas, bet čia jau blogiausiu atveju.
2. slapyvardis tampa bent 4 kartus kietesnis, jei baigiasi, priklausomai nuo konkretaus atvejo, -iux, -ux, -iuz ar panašiai ta dvasia. Pvz. Mykoliux, grebliux, killeriuz...
3. Dar labai tinka vietoj ku rašyti q, vietoj s - visad z, ir, žinoma, nepaprastai originaliai atodysite, -du- sutrumpinę į -2-, pvz. qlverstux, 2n2kaz... O jei slapyvardis prasideda DJ - jis kietas kvadratu ! Pvz - DJ-Techno, djerror ir
pan.
4.Nepaprastai meniškai ir patraukliai atrodo vadinamieji grafiniai slapyvardžiai, t.y. papuošti grafikos elementais. Vienas geriausių pavyzdžių yra ^WarMan^. Tam naudojami simboliai ^ [ { ir kiti.
5.taipogi dažnai naudojami kiti dekoratyviniai slapyvardžių elementai: pvz, labai neblogai yra parašyti visą slapyvardį didžiosiomis raidėmis (pvz KILLER), o patyrusiems vartotojams – kas antrą raidę didžiąja, pvz. HaRdCoRaS.
6. Tikri Hackeriai savo slapyvardžiuose dažnai naudoja ir _ simboli, pvz A_L_E_X.
7.Dažnai sakoma, kad slapyvardis atspindi žmogaus individualybę, todėl dažnai galima sutikti tokius slapyvardžius kaip SexyBoy ar panašiai.
8. Velniop lietuvių kalbą! Slapyvardis iš kelių angliškų žodžių ar bent pusiau angliškas atrodo žymiai kiečiau. Tas pats pasakytina apie slapyvardyje vartojamus rusiškus, itališkus, argentiniečių ar zulusų kalbos žodžius. Nesijaudinkite, kad kurį nors žodį parašysite netiksliai - vargu, ar kas tai pastebės, o gal net priešingai - juk būsite originalus. Pavyzdžiai: hoolygan, DeathLord, vendettas, SpyBreak, Mirotvorec, DISAPPEAR, BuzzBeer, kiler, Fallenone, loweparad, Wassuup ar net crazyutka :)
9. Neatsilikite nuo mados vėjų! Būsite itin kietas, jei pirmas užregistruosite slapyvardį pagal filmo, muilo operos ar žaidimo herojų, pagal dainą ar jos atlikėją, mylimą sportininką ir panašiai. Pvz.: IGLESIJAS, Javtokas, Cicinas, Keretoja22, Maklaud_, TELETABIS, Shrekas, Amelija, BruceLee, ANTONY_SOPRANO ir t.t. Panašiai ir su žinomais firmų ar gaminių vardais - argi ne prestižas vadintis, tarkim, cartier, starka2, Rolleex (ar kiek ten tų 'e' priklauso) ir pan.

Dažniausiai užduodami klausimai:
1.Aš susigalvojau LABAI KIETĄ slapyvardį, bet jis jau uzhimtas... :~(
Tai ne problema. Pridėkite iš abiejų galų po simbolį _ arba ^ (_Meilute_), arba po kiekvienos raidės (P_U_P_Y_T_E), ar dar kaip nors. Pasitelkite savo fantaziją! ^TeRoR[AS]^

2.Aš norėčiau susirašinėti su bendraamžiais. Kokį slapyvardį man pasirinkti?
Geriausias bus slapyvardis, kuo išsamiau atspindintis jūsų asmenybę, pvz. ToMaSRoMaNTikaS-Vln17. Galite pridėti akių spalvą, ūgį, svorį, batų išmierą, hobį, adresą, telefoną, gimimo datą, mylimo dainininko vardą ir pan.


Pabaigai: naudojant įvairias šių patarimų kombinacijas, galite sukurti tikrąjį savo slapyvardį - vienintelį, originaliausią, kiečiausią... Žodžiu, tokį, kad atėjus į kanalą visi apls iš susižavėjimo. Be to, ankstesnis IRC slapyvardžio ilgis - 9 simboliai - trukdė pasireikšti visapusiškai fantazijai, išmonei, intelektui, .......... (įrašykite patys). Šlovė DalNetui! 30 simbolių - daugiau erdvės saviraiškai.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos