:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Šviečiančių prezervatyvų teorija


Būna prezervatyvai, prisodrinti įvairių aromatų: mėtos, braškių ir pan, gyvų spalvų. Jie įkaitina vaizduotę ir net gali sukelti seksualinių fantazijų. Šie "skanūs" prezervatyvai skirti oraliniam seksui. Bet galėtų su bulvinių blynų aromatu padaryti (special edition for lietuvėlė ). Kai sakant, vis čiulpti smagiau.

Dar yra švytintys ir ekstravagantiški. Tai mūsų amžiaus atradimas, labiau žavintis vyrus nei jų partneres. Bet jaučiu, prie rozetės reik jungt tuos prezervatyvus , kad normaliai švytėtų? Aš jums ne koks vadybininkas, kad pasakočiau apie prezervatyvų sąvybes :) o vat apie tai, kaip prijungt, kad šviestų, tai galiu pasakyt, bo mane už tuos elektrinius dalykus 4 metus krušo kai ne kur.
Va, dabar reikalas toks, jei nori gero spinduliavimo, reikia didelės GALIOS, paprasčiausias variantas - pasiimti energijos elektriniam pavidale. Tada bus galima užkūrinėti tą švytėjimą. Bet, kaip žinia, elektra gali sukelti 2 švietimo efektus, kai skauda ir kai nebeskauda. Atitinkamai reikia elektros: arba žemo, arba aukšto dažnumo. Kai dažnis būna normaliai aukštas (reikia bent keliasdešimt megahercų), srovė teka jau nebe per mėsą, o per skūrą, va teip. Tada žmogus sąmoningai nejaučia blogo poveikio ir, kai sakant, tada, matyt, visas malonumas ir atsiranda - kai prezervatyvas pagamintas iš plono izoliatoriaus ir kai varpa būna prijungta prie kokio telebokšto antenos :)
Jeigu norit matomos šviesos, tai imkit daugiau voltų (220 per mažai), kokių bent 330 kV. Va tada tai bus kibirkštys kai reikalas. Problema gali būti, kad sunku bus gauti gero aukštadažnio laido ar gero dielektriko prezervatyvą. Todėl yra pasiulymas turėtis su mergina ant didelių darbo įtampų radijo antenos!!! Antena turi būti siunčianti ir nedidelės galios (nuo didelės šikna nusvils!), o partnerės padėtį teks parinkti eksperimentiškai. Arba dar geriau: pakilti su oro balionu oran per audrą. Tada, jei į vaikiną trenktų žaibas, ir jei mergina būtų reikiamame atstume tarp žemės ir vaikino (šito tai aš irgi tiksliai nežzinau), tai iš vaikino byrkos pareitu nemažas fejerverkas, bet ne tik iš spermos, o beigi iš liepsnų ir kibirkščių :)
Na, bet kai sakant, technologija, nors ir kaip stabdoma, vistiek juda į priekį, ir užtat dabar švytėjimą liaudis moka sukelti visokiais ten lazeriais. Tikriausiai labai tam tiktų puslaidininkiniai lazeriai, nes jiems užtenka mažų akumuliatorių ir jų būna tikrai mažesnių už vidutinės lietuviškos byrkos ilgį (negarantuotai gal pasakiau, nes pagal save sprendžiu). Tikriausiai tokius lazerius (ale ir baterijsas) visai netgi realu būtų realizuoti prezervatyvo nelygumų pavidalu. Jooo... moterims, ko gero, tai tikrai patiktų, o vaikinams, na ką padarysi, dėl malonumų tenka kažką aukoti, teks kentėt, kai kokia krona terpu pautų inlįs...

(c)kraSUCKas

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos