:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Ką reikia daryti, norint būti "krūūūtu"


Apranga


Pirmiausia reikalinga odinė striukė. Pageidautina trumpa. Dar labai tiktų ir dabar labai išpopuliarėjusius krūūūtų tarpe tokios juodos, gan ilgos striukės, kurios kiekvieną padaro itin solidžiu ir saldžia. Iš po striukės gali matytis treningai. Tada reikia trumpų plaukų, kad truputėlį matytųsi plikė. Batai turi būti arba krūtiakiški kedai, arba tokie vikšriniai tankiukai su kvadratiniu priekiu ir grėsmingu kulnu, būtinai nulakuoti parketiniu nitroemaliniu laku... Va tokie turi būti batai. O šiaip tai viršutinė drabužių dalis turi būti sukišta į kelnes, o kelnės (patartina juodi džinsai) turi būti su gan plačiu diržu ir su blizgančia sagtimi, kurioje darant šį bei tą galima matyti savo veidą. Ant sagties dar gali būti užrašas, atspindintis krūtą vidinį pasaulį, pvz: „U.S.ARMY“, „MARLBORO“ ir kt. Galvos apdangalas – beisbolo kepuraitė (ypač žiemą!!!).

Reikėtų pažymėti, jog čia aprašyti krūtomo receptai nėra priimtini visiems Lietuvos regionams. Pavyzdžiui, viršotinių drabužių kišimas į kelnes Vilniaus elitiniuose sluoksniuose jau nebemadingas, ir toks individas nesąmuoningai gali būti ignoruojamas blondinių kategorijos... Na, o daiktas blondinė yra tiesiog būtinas, norint įgyti krūūtumo pripažinimą... Taip pat, jei esate iš rečiau gyvenamų regionų, nebūtina rūpintis savo auksine grandinėle, vasarine kepuraite ar rankinės buvimu, tiesiog pasiimkit visa tai, kai eisite į kiną ar važiuosite į McDrive...

Veidas


Veidas - nelabai protingas, bet kvadratinis ir "naglas". Šypsotis reikia nedaug, nes tai gali sugadinti įvaizdį. Juoktis reikia garsiai ir plačiai pražergus burną.

Kūnas ir aksesuarai


Ausyje gali būti auskaras, ir ant kaklo turi kabėti galinga grandinė (tokia, kokiomis rišami šunys prie būdos, bet aukso spalvos). Ant rankos gali kabėti geltonos spalvos laikrodis su užrašu Rolex, Omega, Tag ir t.t., kuris nupirktas vovačkos kioske prie troliko stotelės. Ir ant vieno iš pirštų turi puikuotis gan didelis geltonas žiedas su egiptiečių motyvu, geriausia, jei jame yra Nefertitės atvaizdas. Būtina kad nuo kūno eitų smarkus šuniškų kvepalų kvapas (mažiausiai 3 metrų spinduliu). Dar reikia turėti labai krūtą žiebtuvėlį Zippo, pageidautina su užrašu. Su juo reikia mokėti visokių navarotų: sprigtais uždegti, vienu mostu uždaryti ir atidaryti, ir t.t. Žiebtuvėlis gali būti ir šiaip kokios nors labai krūtos formos, pvz. pistoleto arba granatos. Mobiliakas turi groti kokią nors labai navarotną melodiją, gali būti ir klasikinis popsas, ir klasika, ir net kokios nors šalies himnas. Būtina skambinti visiems draugams, tipo „su reikalais“, nors pats puikiai žinai, kur jie yra ir ką veikia. Patartina ieškotis sau chebros, kurie turėtų ir tam tikrus krūtus vardus: Seryj, Sania, Goša, Kalian, Talian, ir kt.

Kalba


Kalbant reikia keisti kai kurių garsų skambėjimą. Štai kaip keičiasi pagrindiniai garsai:

Normalus garsas

„Krūtas garsas

Pavyzdys

o

uo

Nuoriu

ė

ie

niera

u

ū

dūrniūs

i

y

pyrmasKiti garsai irgi gali būti iškreipti naudojant didelio oro paėmimo metodą. Burna turi būti visą laiką kuo labiau išpūsta, kad garsai išeitų tokie dideli ir stiprūs. Tokie, kurie simbolizuotų sakančiojo jėgą ir vidinį stabilumą. Svarbu savo žodyną papildyti tokiais „krūūūtais“ žodžiais kaip truba, lietnikai, mobilka, bymeris, navarotai, pribumbasai, pūška, sūka, verchas, kaliosai, salaga ir t.t. Aišku, jei neišstudijavote šių ir dar N gražių lietuviškų žodelių, tai norint būti krūūūtu nepavyks. Svarbu tuos žodžius vartoti kur tik įmanoma, pvz. kalbant moterų draugijoje reikia kalbėti apie mašinų spoilerius, mages, lietus diskus, nerealius draugus, sportą ir t.t.

Rankų ir kojų laikymas


Treniruotis reikia nuo mažumės. Kol veikėjas yra mažas, jis gali nešiotis apelsiną tarp kojų eisenai "atidirbti". Sulaukus pilnametystės apelsinas keičiamas arbūzu. Tokie pat apelsinai ir arbūzai yra dedami į pažastis. Kojų per kelius vaikščiojant lankstyti negalima. Rankos prie kūno niekada neturi priglusti. Sėdėti, tarkime kino teatre, irgi reikia sėdėti išsižergus, plačiai išskėtus savo rankas, taip
parodant savo padėti visuomenėje ir užtikrinti stabilią sėdėjimo pozicija, žodžiu – vyras siena!!!!!! O mergina lai vyniojasi kaip kokia vijoklinė rožė aplink kietą lyg titanas kūną.

Automobilis, t.y. "tačka"


Tačka turi būti labai krūta. Krūtumas pasiekiamas taip: tamsinami stiklai, pradedant nuo galinio. Gale prilipinamas užrašas "Pioneer", "Komsomol", "Sony" ar pan. Įdedamos mėlynos arba žalios lempos. Galima pridėti papildomų žibintų. Jei yra galiniai priešrūkiniai žibintai, jie turi būtinai būti įjungti ir ryškiai kalti į gale važiuojančių akis. Prilipinami visokie spoileriai. Geriausias spoileris yra tas, kuris yra panašus į kibiro rankeną ir dedamas gale. Viduje įdedama kuo bumbsesnė aparatūra. Priekinius šoninius stiklus galima ir išimti, nes vis tiek visada reikės važinėti juos nuleidus. Po veidrodėliu reikia pakabinti kompaktinį diską. Liaudies legendos byloja, kad policijos radaro spindulys, atsimušęs į kompaktinį diską, grįžta muzikos pavidalu. Dėl to mentai šoka ir nebežiūri į greičio indikatorių. Mašinos viduje turi tvyroti pigus vanilės kvapas. Patariama turėti laikiklį McDonaldo vienkartiniam indui. Garso aparatūra turi būti kuo galingesnė ir grojant turi būti jaučiamas vARPĖJIMAs per visa kūną, geriausia, kai stovi du subvuferiai „made ir china“. Tačką reikia pasistatyti vakarais kieme, pasileisti muziką (visu garsumu), ir sėdėti joje kartu su chebra .

Mergina, t.y. boba


Būtina ir svarbiausia krūtumo sąlyga: jei norite tapti krūūūtu ir krūūūtu pripažintu ne tik savo družbanų, bet ir jums nepažįstamų krūūūtų rebiatų tarpe, tuomet turite būtinai įsigyti krūūūtą mergą, nenuginčijamai įtvirtinančią jūsų autoritetą. Bobos išmatavimai turi būti 90x60x90.

Baigiamasis žodis
Laikantis šių nurodymų galima nesunkiai tapti krūtu. Svarbiausia - rasti chebros. Chebroje vienų krūtumas atspindimas kitiems, susidaro krūtumo laukas, kuris stiprina ir palaiko kiekvieno chebros nario krūtumo lygi. Galų gale pasiekiama nirvana, kuri pasireiškia tatuiruotėmis (patariamas drakono piešinys). To visiems krūtuoliams ir linkime.

(c) Žurnalas "Bachūras"

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos