:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt Slapta instrukcija vaikinukams (patelėms neskaityti!)

...čia nemokama (NI) pagalba vaikinukams, kurie norėtų atlikti lytinį aktą ir neturėti problemų:
1.Jums prireiks kaip minimum vienos merginos.
2.Nupirkite minimum 1 gėlę, prieikite prie objekto ir sakykite: "aš jus kažkur mačiau" – jei objektas paraus, ar nusišypsos - dovanokite, jei žiūrės į jus kaip retą vabzdį, ar netyčia spirs į kiaušius - nedovanokite, ieškokite toliau.
3.Piniginėje turėkite minimum 20lt.(toks popierius su Maironiu ir skaičium 20), taip pat minimum 1 prezervatyvą (tokia suraityta gumytė, tiks ir balionėlis)
4.Pasiūlykite išgerti bare kavos su šampanu, arba degtinės su silke.
5.žiūrėkite objektui į akis ir kartokite, kad ji išsiskiria iš kitų .
6.Pamėginkite paimti objekto delną, jei neištrauks - pasiūlykite važiuoti pas save paklausyti muzikos ir paskaityti nepublikuotų Bodlero eilių.
7.Atvažiavus, tyliai įjunkite romantišką muziką, į jos šampano taurę slapčia įpilkite minimum 50gr.degtinės.
8.Pakvieskite šokti, bet jokiu būdu gašliai negrabinėkite, o apsimeskite kad įkrito krislas į akį-kai ji padės išimti - lyg netyčia perbraukite lūpomis plaukus - ir lyg pats sau pašnibždom (bet kad ji girdėtų) sušnabždėkite: "kaip seniai ieškau, kam galėčiau pasakyt-myliu".
9.Apsimeskit sutrikęs, o kai šampanas su degtine suveiks - šnabždėkite, kad ji primena jums porcelianinę skulptūrėlę ir norite ją paliesti,jog įsitikintumėt tokio neišpasakyto grožio tikrumu. 10.Perbraukite iš pradžių nugarą,kad sužinotumėt kaip atsisega jos liemenėlė- -priekyje,ar užpakalyje.Nes paskui,kai susijaudinsite ir pirštai bus negrabūs- -sugaišite mažiau brangaus laiko. 11.Pėdkelnes ir stringus nuiminėkite atsargiai,nes jei netyčia suplėšysite-ji gali įtūžti-neskubėkite,pageidautina nenutrųkstamai į ausį kuždėti įvairias nesamones-nors ir kukusiusiu katuk-svarbu nenutrūkstamai. 12Jos drabužius tvarkingai sudėkite,nes ji gali pulti rinkti,kad neduokdie nesusiglamžytų-bus oblomas. 13.Po ranka(tik ne šaldytuve,kuris virtuvėje)turėkite grietinėlės,vaisių ar kito šlamšto-ištipliokite jos kūną,laižykite ir apsimeskite kad skanu-nors ir atsiduos prakaitu arba silke. 14.Jei vaginoje rasite kažkokį neaiškų daiktą-sakykite,kad raudona spalva jus užveda,esate be kompleksų,be to turite šilto vandens. 15.Galite pagaliau pereiti prie pagrindinio tikslo-įkiškite penį į vaginą-toliau darykite ką norit,tik prieš kišant jokiu būdu nepamirškite užsimaukšlint balionėlio. 16.Po visko uždekit cigaretę jai ir sau-patylėk. 17.Tikiusi tau užteko proto susitart su draugeliu,kad paskambintų ir praneštų- -jog esi skubiai kviečiamas į ilgalaikę komandiruotę. 18.Dėl vaizdo būtinai užsirašyk jos vardą ir telefono numerį(bent apsimesk). 19.Gerai apsižiūrėk,ar išeidama ji nepalieka kokių nors savo smulkmenų,nes ji būtinai kada nors grįš-tipo pamiršo. 20.Gerai nusiprausk po dušu,penį pamirkyk kalio permanganato tirpale 3min. ir dėl visa ko išgerk antibiotikų kapsulę(tiks"Linkocin" . PASTABA:į ašaras žiūrėk kaip į meteorologinį reiškinį-jokiu būdu nesileisk sugraudinamas. SĖKMĖS MEDŽIOKLĖJE P.S.Būtų malonu,kad ir jūs pridėtumėte savo vertingų patarimų, taip palengvindami nepatyrusių pisuoklių sunkią dalią ...

Copyright by (Ni) 2004 07 21 02 23PM

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos