:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Patarimai kaip pasijuokti iš draugo


Pirmadienį iš ryto aš kažkaip netyčia savo šaldytuve radau bonkę alaus. Na ir ką, galvoju : „nuveisiu į faką ir išgersiu“. Nuėjau , išgėriau, bet ten atsirado iš kažkur tokie kursiokai apaugę šeriais, kurie pradėjo man statyt alų, vedžiojo po visokius kabakus ir t.t. Galiausiai, kai sakant, galų gale nusprendėm varyt pas mane ir pabaigt dieną taip, kaip reikia. Paėmėm 3 litrus degtienės, 2 bobas ir nuvarėm. O viena iš tų bobų buvo labai durna, baisi, karvė, rupūžė, kiaulė, kurva, suka, sterva (vienu žodžiu labai blogai), net neįsivaizduoju, kaip ji ten pas mane įsiprašė. Tai tipo mes ją visaip nugirdėm, kol ji nulūžo. Tada paėmėm pas vieną draugelį gandoną ir visi draugiškai prispjaudėm į jį. Tada numovėm tai bobai kelnes ir bandėm jai į pizdą tą gandoną įkišt ir palikt, bet jau ten buvo tamponas įkištas. Tai mes tik šiaip tarp jos kušplaukių palikom tą prezervatyvą ir nuėjom miegot. O ryte ta boba kažkodėl labai anksti išvare namo :) .
blet kaip mes juokėmės tada :) negaliu blemba :)))))


Dar galima paimt gandoną, užmaut ant pagalio, ir įkišt kokiam lūžusiam bachūrui į šikną ir pagalį ištraukt. Tada gandona liks šiknoj ir galima bus stebėt bachūro reakciją, kai jis pabus iš ryto.


Dar galima padaryti „adidasą“... t.y. kai nulūžta bičas – tiesiog apskusti kūšį... norėjom vienam padaryti, bet
atsirado tokis debilas, kuris reikalą užstabdė ..... fucked, būtumėm bent gerai pasijuokę.


Daugelis iš mūsų tikriausiai prisimena auksinę jaunystę, pionieriškus ar kitokius žygius į gamtą, palapinęs, laužus...
Tokios išvykos retai apsieidavo be pokštų. Vienas iš jų - kam nors įmaišyti į maistą Ricinos Aliejaus. Po to nelaimėlis likusį iškylos laiką dažniausiai leisdavo įlindęs kur į krūmus, toliau nuo žmonių akių.
Norėdami atgaivinti šią žavią tradiciją, mes pasikonsultavome su specialistais, ką šiandieninė medicina gali pasiūlyti šioje situacijoje.
Po neilgų svarstymų buvo prieita išvados, kad tam geriausiai tinka Bisacodyl tabletės. pagrindiniai jų privalumai:

  • Parduodamas visose vaistinėse be recepto !

  • Sutrynus tabletę gaunami milteliai, kuriuos galima sumaišyti su bet kuo !

  • Bespalviai, bekvapiai !

    Pastaba: visos šios istorijos yra išgalvotos, bet koks panašumas į tikrus įvykius – atsitiktinis. Vaikai iki 18 metų, nebandykite to pakartoti namie!

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos