:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Žaidimai prie alaus bokalo


Su monetomis ir bokalu alaus


Pasiimate pilną bokalą alaus, kelias, pvz. 2 Lt. monetas, ir paeiliui mėtote jas į bokalą. Mėtymas vyksta tokiu būdu: imi monetą ir meti (trinkteli) ją gulsčią į stalą priešais bokalą, kad nuo jo atšokusi ji įkristų į tą bokalą (gal atrodo sudėtinga, bet iš tiesų lengva, kai įgundi). Jei neįmeti - meta kitas. Jei įmeti - sakai pasirinktinai, kam reikia išgerti tą bokalą. Tas, kuriam teko gerti, dar turi šansą atsilošti, t.y. prieš geriant jis ima kitą monetą ir meta ją. Neįmetė - geria. Įmetė - gerti jau turi tas, kuris jam liepė, bet jis irgi gali atsilošti. Taip jie dviese mėto, kol galų gale kuris nors vis tiek nepataikys.

Su strėlytėmis (darts)


Mėtote paeiliui strėlytes į taikinį. Jei pataikai į „50“ zoną (viduriukas) - liepi kuriam nors išgerti 3 bokalus (na, gal ne bokalus, o gurkšnius, kaip susitarsite), jei į „25“ zoną (žiedas aplink viduriuką) - atitinkamai 2 bokalai, 2x ir 3x zonos - 1 bokalas, visur kitur – nieko. Jei visai nepataikai į taikinį - pats geri.

Su kortomis


Išmaišyta kaladė guli priešais, ir paeiliui visi atverčia nuo viršaus po vieną kortą. Pirmas atverčia, parodo visiems, kas per korta, ir sako kaimynui - didesnė arba mažesnė, t.y. jis turi spė,ti ar kaimynas nukels „didesnę“ kortą už jo, ar „mažesnę“. Tada kelia kaimynas, ir jei anas atspėjo - geria kaimynas, jei neatspėjo - geria pats. Ir t.t. ratuku.

Su kauliukais


Imami du kauliukai, puodelis ir jie „dedami“ ant stalo (išmaišomi kauliukai puodelyje, ir puodelis dugnu aukštyn statomas ant stalo). Yra daug visokių variantų (mažėjimo tvarka): 12 - majer, 13 - little majer, 66, 55, 44, 33, 22, 11, 56, 46, 45, ... ir t.t. iki 14 (pirmas eina mažesnis skaitmuo, antras didesnis). Taigi pirmas žaidėjas „deda“ kauliukus ant stalo, pasižiūri pats, ką išmetė (na pvz. 34) ir sako kaimynui, ką išmetė - 34. Galima meluoti. Dabar kaimynas arba tiki, arba ne. Jei netiki, atverčia puodelį ir visiems parodo kauliukus. Jei buvo pasakyta tiesa - atvertęs puodelį išgeria stikliuką (ne alaus, aišku, nors tai gali būti susitarimo dalykas), jei buvo netiesa - geria prieš jį pamelavęs. O jei tiki, tai nežiūrėdamas ir kitiems nerodydamas, kas realiai iškrito puodelyje, pats vėl išmaišo kauliukus ir pasižiūri, ką gavo. Jei gautas skaičius lygus arba didesnis (pagal išrašyta eilę) už prieš tai buvusį, jis tą skaičių pasako kitam kaimynui ir perduoda ėjima (vėlgi galima meluoti tikint, kad sekantis tavimi patikės, ir tik sakyti didesnį už buvusį skaičių). O jei kombinacija mažesnė ir nelabai išeina meluoti (na pvz. prieš tai pasakė 66 - kas patikės, kad tu išmetei 12, 13 arba 66), turi dar vieną aklą šansą - vėl išmaišai kauliukus ir jau nežiūrėdamas, kas iškrito, perduodi kaimynui sakydamas „tas pats arba daugiau“. Tada kaimynas arba atverčia, arba ne ir t.t. Realiai gaunasi, kad einant ratuku vidutiniškai kas trečias ar ketvirtas turi gerti. T.y. atvertus kauliukus ir kažkam išgėrus prasideda nuo pradžių – nuo sekančio žmogaus po gėrusiojo

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos