:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Geriausios elektroninio pašto šiukšlės (1 laiškas)

Šis greito praturtėjimo laiškas sukurtas labai vyriškų vyrų, norinčių dar labiau pagerinti savo lytinį gyvenimą. Skirtingai nuo įprastų greito praturtėjimo laiškų, šis nekainuoja visiškai nieko – jūs galite tik išlošti! Paprasčiausiai persiųskite šį laišką 9 savo geriausiems ir tokiems pat vyriškiems kaip ir jūs draugams. Tuomet suleiskite migdomųjų savo žmonai  ir įdėkite ją į didelę kartoninę dėžę (nepamirškite pragręžti ventiliacijos angų), ir išsiųskite paštu asmeniui, kuris yra jūsų sąrašo viršuje. Jau greitai jūsų vardas atsidurs sąrašo viršuje, ir jūs paštu gausite 823542 moteris paštu..
Statistiškai tarp jų mažiausiai bus :

  • 0,5 Mis Pasaulis
  • 2,5 manekenės
  • 463 laukinės nimfomanės
  • 3234 gražios nimfomanės
  • 20198 moterys, patiriančios kelis orgazmus paeiliui
  • 40198 biseksualios moterys

Tai reiškia, kad iš viso jūs gausite 64294 gašlesnes, nekompleksuotas ir patrauklesnes moteris nei tas niurzgantis lašinių kalnas, kurį išsiuntėte paštu. O geriausia tai, kad užtikrinta, jog tarp jūsų gautų dėžių nebus tos, kurią išsiuntėte jūs.

NENUTRAUKITE ŠIO LAIŠKO!

Kol aš rašau jums šį laišką, bičas, esantis sąraše šešiomis vietomis aukščiau nei aš, jau gavo 837 moteris ir gydosi ligoninėje nuo išsekimo. O pašte jo jau laukia dar 452 dėžės.

JŪS PRIVALOTE PATIKĖTI ŠIUO LAIŠKU

Tai yra unikali ir vienintelė galimybė pasiekti absoliučiai puikų lytinį gyvenimą. Jums nereikės pirkti brangiausių patiekalų restorane, nereikės ilgų pokalbių apie banalybes (kurios įdomios tik moterims), jums tereikia ją dulkinti. Jokių įsipareigojimų, jokios irzlios uošvės ir jokių nemalonių netikėtumų, tokių kaip vedybos arba sužadėtuvės. Neabejokite: persiųskite šį laišką 9 geriausiems savo draugams.

Pastaba: jei neturite žmonos ar draugės, galite panaudoti savo dulkių siurblį.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos