:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Idiotiškų įvykių suvestinė nr.3

Nuo vilko ant meškos

Kažkoks amerikietis, turistaves Brazilijoje, buvo užpultas bičių-žudikių (itin agresyvi smarkiai geliančių bičių rūšis). Bandydamas išsigelbėti, jis šoko į upę, kur per kelias minutes jį surijo piranijos.

Karšta meilė

Ne visai aišku, ar ši istorija iš tikrųjų įvyko realiame gyvenime, tačiau šaltiniai Kauno „Santakos“ policijos komisariate teigia, kad taip iš tiesų buvo. Patrulis naktį išgirdo merginos spiegimą ir pamatė ją, bėgančią iš apleisto namo su atsmauktu sijonu. Keli policininkai nusivijo paną, o keli puolė į namą (aišku, manydami, kad įvyko išžaginimas) - o ten laiptinėj vaikinas, pasimetęs, be kelnių ir aptriestas nuo galvos iki kojų. O viskas buvo taip – nutarė žmonės pasimylėti, užsuko į apleisto namo laiptinę. Pana atsisuko užpakaliu, pasilenkė, o kad būtų patogiau – atsirėmė rankomis į sieną. O namas senas, siena šlapia, sienoj elektros laidai...

Karšta meilė 2

Kažkokiame kaime prie Kėdainių, irgi senam name, „vyko procesas“. Vaikinas atsilošdamas irgi kažkur trumpam prisilietė, ko pasėkoje partnerė iškrovą gavo per „susijungimo tašką“. Atjungti pavyko tik su greitosios pagalba.
 

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos