:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Tikrų įvykių suvestinė nr.2

1. Vidutinė ruonio išgelbėjimo kaina po tanklaivio „Exxon Valdez“ katastrofos Aliaskoje siekė 80000 dolerių. Spacialioje ceremonijoje du ruoniai, kurių išgelbėjimas kainavo brangiausiai, buvo paleisti atgal į jūrą, džiaugiantis ir plojant daugybei žiūrovų. Po minutės, abu ruonius suėdė orka. 

2. Psichologijos studentė iš Niujorko išnuomojo savo buto kambarį statybininkui, kad galėtų nuolat ant jo niurzgėti ir tyrinėti jo reakcijas. Po kelių savaičių erzinimo, šis neišlaikė ir tvojo jai kirviu. Nuo smūgio studentė tapo protiškai atsilikusia. 

3. 1992 metais Los Andželo gyventojas Frankas Perkinsas siekė pagerinti pasaulio sėdėjimo ant vėliavos stiebo rekordą. Kadangi jis susirgo gripu, jam teko nusileisti nuo stiebo, kai buvo likę tik 8 valandos iki ankstesnio 400 dienų rekordo. Nusileidęs nenusisekęs rekordininkas sužinojo, kad jo rėmėjas bankrutavo, mergina jį paliko, o jo namuose išjungta elektra ir telefonas. 

4. Grįžusi namo moteris pamatė savo vyrą, keistai kratantį kažkokį elektros prietaisą, nuo kurio ėjo laidai link vyro liemens. Siekdama išgelbėti vyrą nuo mirtinos elektros srovės, moteris smogė jam su po ranka pasipainiojusia lazda, ir sulaužė jam ranką dviejose vietose. Iki tol vyras laimingas klausėsi ausinuko. 

5. Du kovotojai už gyvūnų teises Bonoje protestavo prieš žiaurų elgesį su kiaulėmis – siuntimą jų į skerdyklą. Staiga visos 2000 kiaulių išsiveržė iš aptvaro pro skylę tvoroje, mirtinai sutrypdamos abu protestuotojus. 

6. Irako teroristas Khay Rahnajetas neužklijavo pakankamos vertės pašto ženklo ant bombos, kurią sumontavo laiške. Laiškas – bomba grįžo atgal su uždėtu štampu „grąžinama siuntėjui“. Pamiršęs apie bombą, teroristas atplėšė voką, ir sprogimo buvo sudraskytas į skutelius.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos