:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Gėrimo čempionas krito negyvas

Vyrai varžėsi, kuris pirmas išmauks 750 gramų samanės.

Kretingos rajone keista kaimiečių pramoga baigėsi mirtimi. Vakar buvo palaidotas netoli Kretingos miesto esančiame Kretingsodžio kaime gyvenęs 34 metų bedarbis Augustinas Grevys.
Praėjusį šeštadienį jis mirė po kaime surengtų neįprastų varžybų. Vyrai varžėsi, kuris pirmas išgers 750 gramų naminės degtinės. Nugalėtojui buvo įsteigtas prizas - 20 litų. Šias varžybas laimėjusio ir mirusio nuo ūmaus apsinuodijimo A.Grevio kraujyje buvo aptikta 4,3 promilės, o šlapime - 5,4 promilės alkoholio. Dar du varžybų dalyviai į Kretingos ligoninę buvo atvežti komos būsenos. To paties kaimo gyventojams 42 metų bedarbiui Antanui Turskiui ir akcinės bendrovės "Akmena" 33 metų staklininkui Vidmantui Rimgailai pavyko išgyventi.
Lengviausiai atsipirko ketvirtasis varžybų dalyvis - 24 metų Pranas Barasa. Jis į ligoninę buvo atvežtas sąmoningas, bet visiškai girtas. Nuo sunkesnių pasekmių vyriškį išgelbėjo tai, kad pradėjęs gerti P.Barasa
apsivėmė ir iškrito iš varžybų.

Varžybos vyko Kretingsodžio kaime, prie tvenkinio esančiame beržynėlyje. Tai - nuolatinė kaimo vyrų girtavimo vieta. Varžybas rengė ir samanės atvežė netoliese gyvenantis 33 metų Zenonas Vizgirdas. Nuo pat pietų P.Barasa lakstė po kaimą, kaimynams siūlydamas dalyvauti varžybose. A.Turskio iš pradžių neišleido žmona, tačiau vėliau jis su draugu išsmuko iš namų ir atėjo į beržynėlį.
Varžybos prasidėjo apie 18 valandą. Jas stebėjo keliolika kaimo gyventojų, kurie įsitaisę šalia kepė šašlykus. Kai kurie kaimiečiai atėjo su šeimomis. Z.Vizgirda atsivežė trilitrinį indą naminės degtinės, kurią varžybų dalyviams supylė į keturis 0,75 litro talpos stiklainius. Likęs gyvas varžybų dalyvis A.Turskis pasakojo, kad padaręs vieną atsikvėpimą pirmas savo stiklainį baigė A.Grevys. Jis pergalingai iškėlė rankas ir gavo laimėtus pinigus. A.Turskiui buvo likę gerti apie 100 gramų, kai jis prarado sąmonę ir ligoninėje atsibudo tik sekmadienio vakare. Greitai pasibaigusių varžybų dalyviai beržinėlyje iki vėlaus vakaro kelias valandas gulėjo palikti likimo valiai. Du kaimo gyventojai rastus gulinčius vyrus savo automobiliu į Kretingos ligoninę pradėjo vežti tik po 22 valandos.
Tą vakarą budėjusi gydytoja sakė, kad iš pradžių nesupratusi, kas vyksta: „Atvežė vieną - miręs. Apsisukę atvežė antrą - dar gyvas. Po to trečias, ketvirtas“.
Rytą atgavęs sąmonę V.Rimgaila buvo paleistas namo. A.Turskis atsigavo tik sekmadienį vakare. Ilgai ant žemės išgulėjusiam vyriškiui prasidėjo plaučių uždegimas ir jis dar gydomas ligoninėje. „Nei man reikėjo tų 20 litų, nei ką. Azartas pagavo, norėjau pasivaržyti“, - ligoninėje pasakojo vyriausiasis varžybų dalyvis. Vyriškis prisipažino, kad atgavus sąmonę buvo sunku: „Prašiau medicinos seserų 50 gramų sveikatai pataisyti, bet nedavė“.
Savaitgalį vykusios naminės gėrimo varžybos vakar kaime buvo pagrindinė pokalbių tema. Sutiktos moterys "Lietuvos rytui" vakar sakė, kad išgertuvės vyksta kasdien. Su motina gyvenęs A.Grevys irgi gerdavo kiekvieną dieną. Prieš savaitę jis palaidojo po išgertuvių mirusį per 50 metų perkopusį savo draugą Joną Mikaločių. Žmonės matė, kad po tragiškų varžybų greičiausiai atsigavęs P.Barasa abi dienas vėl vaikščiojo girtas. Vakar jis rūpinosi A.Grevio laidotuvėmis. P.Barasos motina aiškino, kad sūnus liko gyvas tik todėl, kad namuose ūkiškai pavalgo: "Ką tie perkarę, nieko nevalgę pijokėliai gali pakelti?" Policija dabar ieško varžybas organizavusio Z.Vizgirdos. Nenaujais automobiliais prekiaujantis vyriškis išvyko į Kauną. Žiaurią pramogą sugalvojęs kaimietis pats negėrė. Jam gresia administracinė atsakomybė tik už atsivežtą naminę degtinę.

Lietuvos Rytas, 2001 07 18

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos