:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Keturi paaugliai 27 valandas praleido palėpėje stumdami, o ne traukdami neužrakintas duris

Keturiems 17-mečiams britams prireikė 27 valandų, kad jie galėtų atidaryti duris palėpėje, kurioje jie manė užsitrenkę. Pasirodo, nelaimėliai mėgino stumti, o ne traukti neužrakintas duris.

Kaip pranešė „Times“ laikraštis, Ali Vudas (Ali Wood) iš Gilingemo, pietryčių Anglijoje, pasikvietė tris draugus organizuoti vakarėlio, pasinaudodamas tuo, kad jo motina išvyko atostogauti. Visi keturi nuėjo į palėpę pasiimti iš anksto paslėpto maisto ir alkoholio, tačiau išeidami nebegalėjo atidaryti durų. Svečiai atvyko ir išvyko, nes niekas neatidarė durų.

Berniukų pagalbos šauksmų niekas negirdėjo, nes palėpė buvo gerai izoliuota - dėl šios priežasties jie negalėjo paskambinti ir mobiliaisiais telefonais. Tačiau padėtis nebuvo pati blogiausia, mat jie turėjo daug alaus ir užkandžių.

Vėliau šeimininkas A.Vudas (Ali Wood) pasakojo apie juos apėmusią paniką ir isterišką palengvėjimą, kai paaiškėjo tokia apmaudi klaida. "Mes negalėjome patikėti, kad tiek ilgai ten prasėdėjome, kai galėjome išeiti per penkias minutes", - sakė jis. Jaunuolio motina, neleidusi rengti jokių vakarėlių, sakė, kad jai visa istorija pasirodė juokinga.

(Redakcijos komentaras: net stumiant duris į reikiamą pusę vaikinukams būtų prireikę net penkių minučių???)

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos