:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt Girti motociklininkai įsiveržė į parduotuvę

Nuo šiol vilniečiams nesaugu vaikščioti ne tik gatvėse, bet ir parduotuvėse. Neseniai vienos parduotuvės lankytojus bei darbuotojus išgąsdino laiptais motociklais riedėję du jaunuoliai.

Motociklu - parduotuvės laiptais

Kadangi motociklu važiuodamas ant priekinio arba galinio rato nieko nebenustebinsi, ekstremalių pojūčių mėgėjai ieško naujų būdų savo išradingumui pademonstruoti.
Du vilniečiai - 24 metų Artiomas Kazbekovas bei 22 metų Romanas Savickas - vieną sekmadienį nutarė įrodyti, kad motociklais nemenku greičiu gali nuriedėti travelatoriumi.
Vaikinai pasirinko sostinės Mindaugo gatvėje esančią populiarią parduotuvę "Maxima". Apie devintą vakaro vaikinai travelatoriumi nusileido iš antro aukšto į pirmą. į parduotuvę motociklais jie pateko iš sulig antru aukštu įrengtos mašinc stovėjimo aikštelės.
Parduotuvės apsaugos darbuotojai nutrūktgalvius pastebėjo jau besileidžiančius apačion. įvykį matę žmonės pasakoja, jog vienas apsaugos darbuotojas staiga uždarė parduotuvės duris, tad ekstremalių pojūčių mėgėjams nebuvo pro kur pasprukti.
Netrukus prisistatė ir netoliese važinėję policijos patruliai. Abu vaikinai buvo nuvežti į 2-ąjį policijos komisariatą.

Pavyko pasprukti

Tiesa, parduotuvės darbuotojos tvirtina mačiusios tris motociklus, tačiau vienam jų nuo policijos esą pavyko pasprukti.
Tarp parduotuvės darbuotojų sklando gandas, kad motociklų būta net penkių. Gerai matę įvykį žmonės spėja, jog toks įspūdis galėjo daug kam susidaryti dėl pernelyg didelio motociklų keliamo triukšmo, mat "rusais" vadinami motociklai buvo be duslintuvų.

Girtų jaunuolių atrakcija

Vaikinams policijos nuovadoje surašyti protokolai dėl nedidelio chuliganizmo. Protokolus taip pat surašė ir Kelių policijos pareigūnai. Už pasivažinėjimą travelatoriumi jaunuoliams gresia nuo 1000 iki 1500 litų bauda arba teisių atėmimas nuo 12 iki 18 mėn.
Tiek A.Kazbekovas, tiek R.Savickas policijos pareigūnams pasakojo sugalvoję atrakciją - motociklais nuriedėti judančiais laiptais. Jie tvirtino, jog jų bendrai stebėjo, kad ant laiptų arba prie parduotuvės įėjimo nebūtų žmonių.
Abiem jaunuoliams nustatytas lengvas girtumo laipsnis. A.Kazbekovui nustatytas girtumo laipsnis - 0,99 promilės alkoholio, R.Savickui - 0,94 promilės alkoholio.

Šokiravo policininkus

Ši jaunuolių vadinama atrakcija nustebino ir visko mačiusius policijos pareigūnus. Kelių policijos rinktinės komisaras Vytautas Černevičius "VL Vakaro žinios" teigė negirdėjęs, kad kas nors iki šiol būtų bandęs motociklais įsiveržti į parduotuvę ir juo labiau dideliu greičiu nuriedėti laiptais. Komisaro teigimu, tai pirmas toks atvejis.
Anot V.Černevičiaus, anksčiau policija turėjo sunkumų su ekstremalų klubo nariais, kurie organizuodavo pavojingus masinius pasivažinėjimus. Viena tokių pavojingų atrakcijų - dideliu greičiu pralėkti pro žemiau Seimo viešbučio esančiu ilgu tuneliu. Pasak komisaro, dabar su šio klubo narių triukais policijos pareigūnams susidurti nebetenka.
Komisaras teigė, jog su šiuo klubu pavyko susitarti, kad jo nariai ekstremalių pojūčių ieškotų ne miesto gatvėse, o nuošaliose vietose. Komisaro įsitikinimu, dabar gatvėmis laksto pavieniai, aštrių pojūčių ištroškę, vaikinai.
Anot komisaro, automobiliu persekioti dideliu greičiu lekiantį motociklą labai sudėtinga, tad neretai greitį viršijantiems motociklų vairuotojams pavyksta pasprukti.
V.Černevičius tvirtina, jog mažiausiai galvos skausmo jiems sukelia baikeriai, mat paprastai baikerių klubai vienija vyresnio amžiaus ir atsakingas pareigas užimančius žmones. Komisaras mano, jog baikeriai saugų greitį renkasi ir dėl to, jog saugo itin brangiai kainuojančius motociklus.

Monika Strazdaitė, "VL Vakaro žinios"
2002 spalio mėn. 15 d. 08:34

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos