:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Iš juodukų kasdienybės

Valytojas

"Aš pažadėjau jo vardo neminėti" - sako Džeki Maksim, Sandton San (Johanesburgas, Pietų Afrikos Respublika) viešbučio atstovė, - "bet užtikrinu, kad jis pas mus daugiau nebedirba. Mes jam pavedėme išplauti liftus. Šį darbą jis dirbo keturias dienas. Paklausus, kodėl tiek ilgai dirbo, atsakė, kad 'liftų gi keturiasdešimt - po du kiekviename aukšte ir dar ne visi jie tuo metu būna vietoje'. Teko su juo atsisveikinti. Dabar, rodos, jis dirba 'GE Lighting' "
„Cape Times“, Keiptaunas

Jūrų laivynas

"Situacija konroliuojama", - parlamento posėdyje Mbabanėje pasakė Svazilendo transporto ministras Efraim Magagula, - " Mūsų šalies prekybinis laivynas visiškai tvarkingas ir saugus. Paprasčiausiai mes nežinome, kur jis dabar - tik tiek". Atsakydamas į parlamento narių klausimus Magagula pripažino, kad neturinti išėjimo į jūrą šalis pametė vienintelio savo turimo laivo „Svazimar“ pėdsakus. "Mes įsitikinę, kad jis kažkur jūroje. Mes netgi išsiuntėme ekspediciją į jūrą ieškoti laivo, tačiau dėl girtavimo laivas nebuvo rastas. Taigi, jei atvirai, tai mes jį šiek tiek pametėm, tačiau aš kategoriškai atmetu visus svarstymus apie vyriausybės nekompetenciją. „Svazimar“- didelis laivas, nudažytas ryškiomis gražiomis spalvomis, jį galima pamatyti net naktį. Atminkite mano žodžius, jis atsiras."
„The Star“, Johanesburgas

Lėktuvas

"Dėl ko tiek triukšmo?" - paklausė Veseka Sambu spaudos konferencijoje tarptautiniame Jomo Kenjata tarptautiniame aerouoste, -"Tokios techninės problemos gali atsirasti pasaulyje kur tik nori. Mes ne patriotai. Mes paprasčiausiai mėgstame skandalus ". Kenya Airways aviakompanijos atstovas spaudai Sambu pasisakė po reiso iš Kisumu (Kenija) į Berlyną atšaukimo:
"Keturiasdešimt du keleiviai atsisėdo į savo vietas lėktuve, pasiruošusiame skristi šiuo reisu, tačiau pilotas pranešė, kad nuleista viena lėktuvo padanga. Gaila, bet azoto balionas aerouoste buvo tuščias. Keleiviai pasiūlė nuimti ratą ir nuvežti jį į benzino kolonėlę ir ten pripūsti, tačiau kažkur prapuolė domkratas ir mes negalėjome rato nuimti. Mūsų inžinieriai pasiaukodami bandė pripūsti padangą dviračio pompa, tačiau nesėkmingai. Kai aš pranešiau, kad reisą teks atšaukti, vienas iš keleivių, p. Mutu, smogė man švilpuku nuo gelbėjimosi liemenės ir pasakė, kad mes - nacionalinė gėda. Aš jam pasakiau, kad jo elgesys juokingas, nes po dviejų savaičių bus kitas reisas, o dabar jis gali gėrėtis Kisumu gamtovaizdžiu, nors gaila, kad savo sąskaita".
„The Standard“, Nairobis

Psichiatrijos ligoninė

Autobuso vairuotojas, vežantis psichiatrinės ligoninės pacientus iš Hararės (Zimbabvės sostinė) į Bulavajo miestą, sustojo pakelėje atsigerti poros bokalų alaus. Kai grįžo į autobusą, jis jau buvo tuščias, o dvidešimt pacientų dingo be pėdsakų. Supratęs, kad jam gresia rimti nemalonumai, vairuotojas nuvažiavo į artimiausią autobusų stotelę ir paėmė dvidešimt keleivių, laukiančių eilėje. Po to jis uždarė duris ir nuvažiavo tiesiai į Bulavajo psichiatrinę ligoninę. Greitai priduodamas 'pacientus' pridūrė, kad kai kurie iš jų labai jau aršūs. Personalui įtarimai kilo tik po trijų dienų, nes visų dvidešimties pacientų pasakojimai sutapo. Kas liečia tikrus pacientus, tai apie juos niekas nieko nežino. Matyt, jie sėkmingai grįžo į visuomenę.
Iš Zimbabvės laikraščio.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos