:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Silkės nuomonė apie blevyzgotojus

Ne visus blevyzgotojus mačiau, na, o tuos, kuriuos mačiau, tuoj pat apibūdinsiu:
(eilės tvarka pajabat)

  1.  Rūta ... hmmm SANIOS sesė, gera šeimininkė, kasų pynėja, protinga, žavi, klauso Pearl Jam, Korn ir t.t., mėgsta aštrius pomėgius ir kislotnikus:))) gerai kvepia:)))
  2. Lori ... hmmm LIETUVIŠKAS Jėzus Kristus ??? gan aukštas, Raimio vyras - moteris, ramaus, bet šmaikštaus būdo... ūgis kokie 195cm, poilgiai plaukai (beveik kaip man ant šiknos). Ūmus snukio apžėlimas:)))) baltas kaip močiutės suris "arklio sperma"
  3. Raimundėlis .... 185/83 ... garbanius, žemaitis, kaip pats save superteste apibūdino: agresyvus, pasikėlęs, protingas ir tinginys.... na  tiesos yra.... Lori vyras - moteris:))))) BERODS PRADĖJO PLIKTI:)
  4. Nevidonas... jo Elvis Preslis, plaukai nuo purvo pajuodavę iki skausmo, pošlas kaip traktorius "BELORUS", aferistas, ubijca,  maniakas kūdikio veidu.... žodžiu Lt., FANTOMASAS, turi super  lokatorius ant ausų:))))
  5. Bazooka .... prie kompiuterio erelis, realybeje geras vaikas, tvarkingas, kalba greitai ir su klaipėdietišku akcentu, neturi bobos:))) iš pirmo žvilgsnio pamilo Grazuolę Silkę, kuri jam atsakė NEEE,  :)) panašu, kad vaikystėje buvo priplotas ir nuo tada jo kunas  įgavo vikšro "viktoro" forma.
  6. Gražuolis SILKĖ : Gražus, jaunas, protingas, judrus, bendraujantis... ..... žodžiu misteris 2000...... oj koks jis žavus:)))))))))))))))
     

p.s. nieko pikta neturėjau, priimkite viska su šypsena ir juoku...........

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos