:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Situacija: viščiukas perėjo per kelią

Scena: Prie plento stovi viščiukas. Jis pereina į kitą plento pusę. Klausimas: Kodėl viščiukas perėjo į kitą plento pusę?

Galimi atsakymai:

Rene Dekartas: Kad eitų kitoje plento pusėje.
Platonas: Kad būtų geriau. Kitoje pusėje yra Tikrasis pasaulis.
Aristotelis: Pereiti į kitą plento pusę - tai viščiuko prigimtis.
Karlas Marksas: Tai buvo istoriškai neišvengiama
Kapitonas Džeimsas T. Kukas: Tam, kad nueitų ten, kur dar joks viščiukas niekada nebuvo.
Hipokratas: Dėl kasos sekrecijų liaukų suaktyvėjimo.
Martinas Liuteris Kingas: Puoselėju viziją tokio pasaulio, kuriame visi viščiukai galės laisvai pereiti į kitą plento pusę ir neprivalės dėl to aiškintis.
Mozė: Ir Dievas nužengė iš dangaus, ir tarė tada viščiukui: "Tu turi pereiti į kitą plento pusę ". Ir viščiukas perėjo. Ir Dievas pamatė, kad tai buvo gerai.
Ričardas M. Niksonas: Viščiukas neperėjo į kitą plento pusę, kartoju, viščiukas NIEKADA į kitą plento pusę neperėjo.
Nikolas Makiavelis: Svarbiausia, kad viščiukas perėjo į kitą plento pusę. Kam svarbu kodėl? Jis perėjo į kitą plento pusę ir rezultatas pateisina priežastis, kokios jos bebūtų.
Zigmundas Froidas: Tai, kad jums rūpi viščiuko perėjimo į kitą plento pusę faktas, rodo jumyse giliai glūdintį seksualinio nesaugumo jausmą.
Bilas Geitsas: Mūsų kompanija kaip tik dabar dirba prie naujos "Viščiukas Office 2000" versijos, kurioje viščiukas neapsiribos tik perėjimu į kitą plento pusę, bet taip pat dės kiaušinius, klasifikuos svarbius katalogus ir t.t
Oliveris Stounas: Mums rūpintis klausimas yra ne  „kodėl viščiukas perėjo į kitą plento pusę?“, o greičiau „kas perėjo į kitą plento pusę kartu su viščiuku? Ką mes per skubėjimą pamiršome? Ir kas iš tiesų galėjo matyti viščiuką, einanti per plentą?“
Čarlzas Darvinas: Evoliucijos metu natūralios atrankos būdu išgyveno tik tie viščiukai, kurie buvo genetiškai linkę pereiti į kitą plento pusę.
Albertas Einsteinas: Ar viščiukas perėjo į kitą plento pusę, ar plentas pasislinko po viščiuku - tai priklauso nuo jūsų atskaitos taško.
Buda: Tokio klausimo iškėlimas neigia jumyse esantį viščiuko pradą.
Tomas de Torkemada: Kiekvienas plentą perėjęs ir atgal sugrįžęs viščiukas bus kaip eretikas suimtas ir atiduotas į šventosios Inkvizicijos rankas.
Galilėjas Galilėjus: Ir vis dėlto jis perėjo...
Ernestas Hemingvėjus: Kad numirtų. Lyjant lietui.
Rembo: Kapitone, vieną pražiopsojau!
Lietuvos premjeras: Viščiukas dar neperėjo į kitą plento pusę, bet vyriausybė prie šio klausimo dirba.
Politikas: Visa tai kažkam yra naudinga.
Viljamas Šekspyras: Išsprendė dilemą: eiti ar neiti...
Romeo: Tas juokiasi iš svetimos žaizdos, kas viščiuku nebuvo niekados.
Šarlis de Golis: Galbūt viščiukas ir perėjo į kitą plento pusę, bet jis dar neperejo autostrados!
Scientologų bažnyčia: Priežastis jau yra jumyse, bet jūs to dar nežinote. Ją atrasti padės kukli 10,000$ suma už vieną seansą, plius melo detektoriaus nuoma ir psichologinė analizė.
Wimas Duisenbergas: Labai greitai jau ne tik pavieniai viščiukai, bet 0,176986453 EuroViščiukų pereis į kitą plento pusę.
IBM pasiūlymas: Mūsų kompanija siūlo sukurti tokią infrastruktūrą, kuri viščiukams sudarytų visas galimybes pereiti į kitą plento pusę. Turėtų užtekti 5 masyvių paraleliškų serverių. Siūlome avarijos toleranciją. Serveriai bus sujungti FDDI tinkle. Instaliuosime RAID diskus. Reikės apie 100 DB2, Netview ir Visual Age licencijų, nes mūsų produktas yra pritaikytas plentą pereinančiųjų poreikiams. Paslauga suteikiama mažiausiai 25 metams (kaina: 8000$ dienai be PVM).
Bilas Klintonas: Prisiekiu konstitucija, kad tarp manęs ir viščiuko nieko nebuvo.
Elas Bandis: Kuo viščiukas blogesnis už batų pardavėją?
Foksas Malderis: Viščiuką per atstumą valdo ateiviai.
Dana Skali: Padarysime viščiuko skrodimą ir įrodysime, kad Malderis buvo neteisus...
Vytautas Šustauskas: Butu buvęs ne šiaip viščiukas, o viščiukas-ubagas, būtų perėjęs iki gatvės vidurio, pasukęs į dešinę ir pėstute patraukęs iš Kauno į Vilnių.
Vytautas Landsbergis: Nekontroliuojamas viščiukų vaikščiojimas mūsų keliais kelia rimtą grėsmę Lietuvai ir neigiamai veikia mūsų integraciją į Europos Sąjungą ir NATO.
Ramūnas Karbauskis: Tai buvo ne šiaip sau ėjimas į kitą pusę, o kelio blokada, siekiant atkreipti dėmesį į tragišką Lietuvos žemės ūkio padėtį.
Artūras Paulauskas: Todėl, kad nusipelnė gyventi geriau.
Audrius Butkevičius: Tai gerai organizuota provokacija prieš mane.
Roko muzikos grupė: „...nors šviesoforas degė šviesa žalia, viščiukas ruošėsi sėkmingai pereit kelią, tik štai iššoko džipas ir partrenkė viščiuką, ištiško vargšo mėsos ir smegenų truputis...“
Piotras Čaikovskis: Cip cip cip viščiukai, gelsvo pūko kamuoliukai...
Programeris #1: Kokios programos fermeris norėjo, tokią ir parašiau...
Programeris #2: Būčiau aš programą rašęs, būčiau dar įmetęs galimybę rinktis: Judėjimo per kelią greitį atsižvelgiant į kelio būklę, meteorologines sąlygas ir t.t. Judėjimo maršrutą atsižvelgiant į duobių kiekį kelyje. ir
t.t ir dar t.t. ...
Linux fanatikas: Windows viščiukas buvo, o ne pingvinas, va kodėl. Ir apskritai, Bilo Geitso chebra dar ne tokių nesąmonių pavarė ant šito svieto.
IRC fanatikas: Jis pasirinko geresnį kanalą -#KitaKelioPuse.
Liudvikas XVI: Po manęs gali nors ir visa vištidė lakstyti.
Čingischanas: Jei vienas viščiukas pereis į kitą plento pusę - bausiu visą dešimtinę, jei į kitą plento pusę pereis viščiukų dešimtinė - bausiu visą šimtinę.
Adolfas Hitleris: Heil Viščiukas!
Eskimas: Kad nesušaltų.
Firma "Interplay": Būtumėm "Fallout 2" žaidime sukūrę geresnį lazerį - būtų vidury kelio likęs tik skrudintas viščiukas.
Džipo vairuotojas: Blemba blemba, nauja mašina buvo.. Pagausiu tą kalakutą - galvą nusuksiu!!!
PriceWaterHouseCoopers išvados: Deregulation of the chicken's side of the road was threatening its dominant market position. The chicken was faced with significant challenges to create and develop the competencies required for the newly competitive market.
    PricewaterhouseCoopers, in a partnering relationship with the client, helped the chicken by rethinking its physical distribution strategy and implementation processes. Using the new Poultry Integration Model (PIM), PricewaterhouseCoopers helped the chicken use its skills, methodologies, knowledge, capital and experiences to align the chicken's people, processes and technology in support of its overall strategy within a Program Management framework.
    PricewaterhouseCoopers opened a diverse cross-spectrum of road analysts and best chickens along with PricewaterhouseCoopers consultants with deep skills in the transportation industry to engage in a two-day itinerary of meetings in order to leverage their personal knowledge capital, both tacit and explicit, and to enable them to synergize with each other in order to achieve the implicit goals of delivering and successfully architecting and implementing an enterprise-wide value framework across the continuum of poultry cross-median processes. The meeting was held in a park-like setting, enabling and creating an impactful environment which was strategically based, industry-focused, and built upon a consistent, clear, and unified
market message and aligned with the chicken's mission, vision, and core values. This was conducive towards the creation of a total business integration solution. PricewaterhouseCoopers helped the chicken exchange to
become more successful. Thanks for your attention.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos