:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Mikės Pūkuotuko nuotykiai

Visiškai nesenai, vos prieš pusvalandį, visiškai netoli, na čia pat už kampo, viename centrinės Italijos didmiestyje gyveno stomatologas, vardu Mikėpūkuotukas... Dabar jis plačiai žinomas dėka garsaus filmo, pastatyto jo biografijos motyvais studijoje „Hollywood Sojuz Multfilm Prodakšen“.
Mikėpukuotukas nedėvėjo autų, mat jie buvo nehigieniški, nenešiojo batinuko, nenešiojo auksines kepurės ir negėrė kefyro ir kitu pieno produktų, taip pat jis neklausė grupės „Mettallica“, neturėjo nei pleiskanų, nei hemorojaus... Ne... Mikėpūkuotukas dėvėjo puskojines su žirneliais, tepaluotą smokingą ir kaklaraštį su mįslingu užrašu „Linksmoji karvutė padės visada“. Dėl šito kaklaraiščio į Mikėpūkuotuką netgi kartą kėsinosi airių teroristai, kurie metė į jį granatą, bet granatas buvo neprisirpęs, todėl Mikėpūkuotukas liko gyvas, tačiau kaklaraištį nuo to laiko dėl viso pikto nešiojo užrašu į krūtinę... Ir dar Mikėpūkuotukas turėjo teisę nemokamai skambinti iš Laisvės alėjos...
Beje, tą didmiestį, kuriame gyveno Mikėpūkuotukas, vadino, savaime suprantama, Mikėpūkuotukiškės, bet kai Italiją okupavo Sovietų armija, jį pervadino į Vinipuškės, o Mikėpūkuotukas iškabino balkone savo raudonas glaudes. Paskui Italijoje prasidėjo atgimimas, ir Mikėpūkuotukas užsikrėtė patriotinėm nuotaikom... Na užsikrėtė jis tai užsikrėtė... Išgėrė aspirino, bet tai nepadėjo, tada jis spjovė į viską ir suorganizavo Baltijos kelią, į kurį niekas neatėjo, nes šalia Italijos nebuvo Baltijos jūros, o tik Viduržemio jura, prie kurios visi ir nuėjo, bet nerado Mikėpūkuotuko tenais, todėl iš apmaudo prisirinko daug gintaro ir sulaužė persirenginėjimo kabinas. Nepaisant to, nepriklausomybė vistiek nugalėjo. Mikėpūkuotukas iškabino balkone tautines trispalves glaudes, o už nuopelnus tautai Mikėpūkuotukiškių centre jam pastatė granitinį paminklą, kuris vaizdavo Mikėpūkuotuką ant aukšto Dunojaus kranto su akvalangu ir dujuokauke, kairėje rankoje laikantį vėliavą kotu į viršų, o dešinėje – šliurę.

Autorius: Kiwi

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos