:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Visa tiesa apie teletabius

Tie teletabiai yra pyderastai. Vaikai, kurie žiūri teletabius, užaugę tampa piderastais. Vaikai pamėgdžioja balsus, kuris vėliau pradeda skambėti kaip pas tuos piderus. Ir ne tik. Jūs matėt, kaip tie teletabiai sveikinasi? Jie daužosi pautais (liaudiškai tariant). Pats mačiau, kaip kieme vaikai, pamėgdžiodami tuos piderus trynėsi kiaušiniais. Normalūs berniukai kitiems vaikams spardo kiaušinius, o ne trinasi jais. Štai taip ir atsiranda tie "kiti 10%". Vienu žodžiu, tie storašikniai piderastai teletabiai išvis suįžūlėjo. Po to, kai jie "pasisveikina", jie visi nudrimba ant žemės ir pradeda skerytot rankom ir kojom (tipo pisasi su nematomu žmogumi), o dar vėliau atsistoja ir išverčia į ekraną savo pautus, tipo "oba na, paimk, išgraužk", tada pas juos ant pilvo pradeda vartytis ten visokios nesąmonės, ir tas piderastas sušunka: "ateikit čia, pažiūrėkit". Tada prie jo pribėga kiti urodai ir įsisteibeilyja į jo tą nesąmonę. Po to pradeda rodyt to piderasto urodo storašiknio teletabio visokias ten pedofiliškas fantazijas. Neleiskim savo vaikams žiūrėt šitos pornografijos, jei nenorim, kad jie užaugtų piderastais.

Ir dar, pasirodo, kad tie urodai yra ateiviai kažkokie, nes jie ten turi savo bazę. Tai vat tas senas anekdotas apie tai, kaip vienas žmogus važiuoja iš Vilniaus į Klaipėdą, pakeliui jį sustabdo mažas raudonas žmogeliukas ir pareiškia, kad jis yra mažas raudonas homoseksualistas iš Marso, ir paprašo, kad pavežėtų iki Klaipėdos. Vairuotojas paima, važiuoja toliau, ties Kaunu jį sustabdo mažas mėlynas žmogeliukas ir pareiškia, kad jis yra mažas mėlynas homoseksualistas iš Veneros, ir paprašo, kad vairuotojas jį pavežėtų. Vairuotojas jį paima, važiuoja toliau, o tie maži piderastai iš neturėjimo ką veikt ant galinės sėdynės pradeda laižytis (tai vat pasirodo, tie maži žmogeliukai piderastai yra teletabiai). Na toliau tikriausiai žinot, važiuoja vairuotojas toliau, sustabdo jį trečias mažas žalias žmogeliukas, prieina prie langelio, o vairuotojas klausia:
    - Tai ką, mažas žalias pideraste iš Neptūno, ir tave iki Klaipėdos pavežt?
O tas žalias mažas teletabis ir sako:
   - Pirmiausia parodykit teises, o po to išlipkit iš mašinos.

Taigi, koks ten to žalio storašiknio piderasto vardas, reikės tuo vardu mentus vadint pradėt.

Pažiūrėję teletabių vaikai ne tik išpiderastiškėja, bet ir sudebilėja. Tas tupagalovas vaikas, kuris pamojavo motinai ranka ir nėrė (kaip tikras teletabis) į šulinį yra dar viena tų mažų klastingų ateivių teletabių auka.

©Vytautas Svinkūnas, 2000.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos