:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Tikro V.Šustausko interviu ištraukos

(Žurmalistui): Pirmiausia pasitikrink savo sveikatą, o vakare pažiūrėk TV. Aš daugiau nenoriu su tavim kalbėti. Su nepilnapročiais neturiu kalbos.
Kai tu protingesnis tapsi, tai gal ir būsiu (apie galimybę būti ministru :) ). Tu esi kvailys ir juo liksi. Tą pačią mano nuotrauką dešimt kartų dedat. Negi jums neatsibodo tą patį rašyti. Arbe rašykit protingiau, arba eikit griovių kasti. Tai bent nauda Kaunui bus. Tačiau jūs esate šūdeliautojai. O ko jums pas mane vaikščioti? Kas jūs tokie esat? Jūs visai nereikalingi. Manęs tavo sveikata nedomina. Ar tu sifiliu sergi, ar (atsiprašau už žodį) pederastas. Tavo asmeniniu gyvenimu aš nesidomiu. Galbūt man sakė, kad jaunystėje buvai žydrasis. Galėčiau dešimt liudininkų surasti. Bet aš neskleidžiu gandų ir nerašau. Aš durnių į teismą neduodu. Jei rašot, tai bent nenusirašinėkit. Juokinat visą Lietuvą. Kai buvau Kauno meras, niekas apie gerus mano darbus nerašė . Jūsų informacijos šaltinis - bobos sijonas (kad jam Pavilionienę užsiundžius). Reikia rimtai dirbti, one dirbti pagal užsakymą. Tau kaip šuneliui numeta grašius, kad sukompromituotum Laisvės sąjungą. Esate šunyčiai. Nenoriu su plevėsomis šnekėti. Aš galiu su rimtais,protingais žurnalistais šnekėti.  Man daugiau rūpi negu tau.
(Apie valstybę): Trumpon kelnėm lakstei ir į trusikus šlapinaisi, kai aš 1987 -aisias už Lietuvos nepriklausomybę kovojau.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos