:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kuo skiriasi pyzda nuo citrinos?

sveiki, šis klausimas yra tikrai įdomus ir vertas gilesnės analizės. Negalima teigti, kad klausimai apie (P)yzdą gali rūpėti tik moteriškos lyties atstovams(-ėms;) ).
P yra tiek pat svarbi ir reikalinga kaip ir (C)itrina visiems sveikiems žmonėms. Šie du produktai pagreitina medžiagų apykaitą, PAkelia nuotaiką, nuima stresą, didina aktyvumą ir t.t. vienžo tai neišsemiamas vitaminų lobynas!!!!
Panašumus aplenkime ir eikime prie skirtumų. Girdėjau sakant, kad P smirda labiau uz C.. Bet čia jau higienos klausimas. Jei neprižiūrėsi P - tai ji sukirmys, bet nuo to neapsaugota ir C. P kaip ir C turi specifinį kvapą, kuriam vieni yra alergiški, o kitus tai tiesiog veikia kaip narkotikai ir jie be jo negali.
Gana svarbus niuansas: C i P galima įkišti, o P i C - ne.
Norint suvalgyti minkštą C turinį, reikia nuplešti žievę. P nereik nieko plešyti, o atvirkščiai- elgtis gana švelniai( ypač su šviežia) ir durys bus atidarytos.
Taip pat į 1 C telpa ribotas kiekis sulčių, tuo tarpu P jas pati gamina Skoniai skiriasi, bet abi yra savotiškai skanios. C sultys rūgščios, o P - ne, ir be to skystis yra klampesnis ir specifiškas. Tokį skonį esu
sutikes tik P, tad galim teigti, kad skonis yra 'a la P'.
Man šiaip C labiau patinka, nes jos yra patogesnės vartorti. Jų nereikia prisivilioti ir gana pigiai galima nusipirkti geros kokybės produktą beveik visose maisto prekių parduotuvėse, taip pat C galima  valgyti viešosiose vietose ir žmonės i tai žiūri tolerantiškiau nei P atžvilgiu. Į mašiną gali susimest tiek C, kad tau jų užtektų visiems metams, tuo tarpu šitiek P ir i KAMAZą netilptų, mėgstu įvairovę ir kuo daugiau vartoti.;)
Didelis pliusas P, kad su ja galima lytiškai santykiauti, na o jei kas pabande su C.....tai gal jau nebegalės bandyt ir su P..
Miegas kai kuriais atvejais yra geriau už visokias ten P ir C !!!!!

to be continued...
p.s.
special thanx 2 dainiux;)

(c)Lori

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos