:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Kaip žaisti „Mergą“

Problema:

Vo bliamba, čia netyčia pasigavau mergą ir nežinau, kaip ją pereit be kodų. Padėkit, kas zino.

Patarimai:

Čia priklauso nuo to, kaip tą mergą norite pereiti - standartiniu, įnešamuoju ar išnešamuoju būdais. Bet pirmiausia turi perlaužt visus apribojimus, surinkti taškų maksimumą. Tai gali padaryti rinkdamas artifaktus, kaip pvz. žiedelius auksinius, grandinėles ir nešdamas mergai. Atiduodi iš meniu pasirinkęs "sakyti->gražius žodelius"
ir su komanda "ranka ->duoti -->artifaktas.
Taip pat gali nusivesti ją į vietą žemėlapyje, vadinamą restoranu. Tai irgi duoda gana nemažai taškų. Kai žiūri į akis ir matai kažką keisto, bet teigiamo ir jei groja gera muzika, pasirenki iš meniu "sakyti->šokti nori?-> švelniai" ir vedi tada. Kitokie veiksmai panašūus.
Pats mergos perėjimas maždaug toks:
Kai turi pakankamai taškų, ieškai vietelės, kurios rating yra apie 100%. Aišku jei pats panaudoji vaistą "schnaps" kartu su merga, rating gali būti ir mažesnis. Tada darai hand.1;2.hug(girl) ir pasirenki meniu "sex->execute" (čia in, standard, out): in-burna, standard-standartinė vieta, out- vieta, per kurią naudotas kuras išmetamas:) ).
Aišku, priklauso nuo mergos viskas:) Būna tokių, kur taškų labai nedaug reikia. Bet tai rizikinga- merga gali turėti tokį virusą, kuriuo užsikrėtęs turėsi leisti per naują viska. Taigi būk atsargus;)

Gero žaidimo;)

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos