:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Šaunios istorijos

Auto
Juodas mersedesas, išskėstos kojos ant kapoto, variklis burzgia, švelni vibracija. Ir masturbacija...

Kaimas.
Rugpjūčio karščiai, lietuviška gamta, kombainas negailestingai lenkia rugio varpas. Taip nejučiom iš baimės ir savąją suspaudi tvirtai delne.

Muzika.
Guli lovoj, viena ranka pakiši jai po galva, kita perbrauki per strėnas, formos pažįstamos. Kaip gitaros, tik skylė ne toj vietoj.

Oralinis.
Pavyzdžiui gurkšnoji alų, o kakliukas butelio toks slidus ir lūpoms malonus. Įkiši liežuvį į skylę, ištrauki, įkiši, ištrauki. Priseilėji visą butelį. Prieina mergina ir duodi atsigert.

Maistas.
Valgai sau valgykloj, o virėja tamsiaplaukė tokia graži. Ir kotlete trumpas juodas plaukelis garbanotas. O pas virėją plaukai tai negarbanoti ant galvos...

Istorija apie Vokiečių gatvę.
Taigi, tai yra taip paprasta, kaip tik gali būti paprasta.
Ankstyvą ketviradienio vakarą Vokiečių gatve lingavo aukštas ir neišvaizdus vaikinas su limonado gėrimo sindromu ir netvarkingu plaukų kuokštu ant galvos. Šaltu žvilgsniu šaudė varnas padebesiuose, krapštė nosį ir stengėsi kuo mažiau dėmesio kreipti į save. Staiga pamatė patrauklią merginą. Kažkas giliai viduje sukruto ir ėmė įkyriai spausti. Jaunuolis greitai pagavo, kame reikalas, sėdo ant žemės lotoso poza ir rankomis ėmė mikliai makaluoti magiškus judesius ties savo genitalijomis. Po kelių minučių aplinkui jau būriavosi merginų pulkelis ir stebėjosi jaunuolio neišpasakytu grožiu ir patrauklumu. Jos jo NORĖJO. Jis atsistojo, ėjo ratu pro jas visas, palengva braukė ranka joms per šlaunis, o jos kaip išprotėjusios gulėsi ant žemės, skėtė prieš jį kojas ir žiojo burnas. Tąkart jaunuolis nepasididžiavo ir kaip tikras vyras patenkino visas jas, pro kur tik jos norėjo. Baigęs užgesino kambaryje šviesą, užsitempė antklodę iki pat ausų, apvertė ant šono ir užmigo saldžiu miegu.

©Mr.Domas

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos