:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Feminisčių panaudojimas Tautos tikslams

Feministės turi būti šaukiamos į kariuomenę! Jos stiprios tiek fiziškai, tiek morališkai! Svarbiausia- jos kautųsi su moterų engėjais - vyrais! (aišku, kitų šalių)! Gubilinti ir Tautos priešus! Būtų ne pro šal! Tai būtų naudinga valstybei dė 3 priežasčių:

  1. Nebeliktų Tautos priešų
  2. Lietuvos teritorija išsiplėstų
  3. (PATI SVARBIAUSIA) nebeliktų feminisčių!

Tik kodėl valstybė netaiko įstatymo, kuris reglamentuotų, kad visos feministės būtų privalomai šaukiamos į LR kariuomenę? (jų vyr.vadas būtų Gerb.šalies 1-oji Ledi)
Va bac! Pamatei feministę, mėtančią savo nuvalkiotas idėjas, švaistant į kairę ir į dešinę - basta! (subinė prakąsta)!! Uždarei į kokį karceriuką! Palaikei savaitikę be duonos ir vandens, be idiotiškosios feminisčių periodikos! Pati bėgtų savanore rašytis! Mat! Civiliokė!

Ir kas iš to išeitų? Atsakau!! (neišmanėliams civiliokams!!!) Susiformuotų galinga Lietuvos kariuomenė, kurios pažiba būtų Feminisčhių motorizuotasis pėstininkių batalionas!!!!!!
Ramiai! Nusiųstumėm tas kariūnes į Kosovą! Vat! Cha! Užliptų ant minos koks tuzinas feminisčhių!!!! Cha cha cha! Ir būtų jom Momento more!!!!! (berods tai pasake Seneka?)
TAI daug gyvosios jėgos turėtume...

Apie feminisčhių karinę hierarchiją. Na ir kompanija susirinktų! Nebūtų jokios diedovščinos! Visos lygios! Pirmais metais susidarytų menka kuopelė, kitais-jau kuopa! Trečiais-garnizonas! Ketvirtais-batalionas! Penktais-celaja divizija! (geometrine progresija didėtų!)
Nusiųstumėme feministes į kokį Somalį, kur negrai savo žmonas diskriminuoja kaip tik begali (prievartauja, liepia gaminti valgį, verčia gimdyti vaikus)! Spėkit, kas būtų!
Pastaba: Taupant biudžeto išlaidas feminisčių smogiamajam būriui būtų nupirkta tik lėktuvo bilietas Vilnius- Mogadišas (Somalio sostinė) ir tai tik į vieną pusę! Ginklų negautų!(jos protingos, pačios pasidarytų!) Maisto gautų kokiu nors būdu! Tiesa, aprangą (kamufliažą) išskirtų.
Somalis būtų paimtas per kokias 5 dienas! Turėtume vergų... Būtų pirmoji Lietuvos valstybės kolonija! Čia geras! Feeministėės, pagalvokit!? Ar ne viliojantis pasiūlymas!!!!

Kuo toliau, tuo geriau! Nuo Somalio prie Irako! Zajebis!!!!!! Irake tai išvis vyrauja radikalios musulmoniškosios pažiūros! Moterys negali į gatvę išeiti be šydų, į jų jausmus ir teises (jos beteises) nekreipiama dėmesio! Iš begalinio įniršio ir neapykantos šovinistams, avinams Arabams ir jų vadui S.Huseinui jos pautus nurautų! Būtų geras!!!!! Turėtume daug naftos nachaliavu!:):):) Ot Williamsas turėtų darbo! Atsirastų daug darbo vietų (moterims): tokia jau būtų iškelta sąlyga!

Ir ko gi, pagaliau, čia kuklintis! Ar mes kokie pastumdėliai? Pradėtų garbios feministės išvaduojamąjį karą prieš moteris diskriminuojančias valstybes kaip:Botstvana, Burkina Faso, Burundis ,Čadas ir t.t. Lietuva taptų didžiausia pasaulio valstybe (po feminisčhių plieniniu kumščiu būtų prispausta veik visa Afrika, Azija!):):):) Kiek išteklių, aukso, deimantų!..

Jūs - Lietuvos ateitis! Visos Lietuvos FEMINISTĖS, vienykitės!

(c) Konstancijus Bonifacas (arunazzz), 2000m

 P.S. Nuo Bugailiškio Prūdo: Ir jis pasakė: '' TAUTA PAVOJUJE''!!!!!!!!!

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos