:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Įdomūs faktai apie bybius

ILGUMAS IR TRUMPUMAS: pasak Kinsey instituto, didžiausias išmatuotas stovintis bybys buvo 33 cm ilgio. Trumpiausias buvo tik 4,3 cm ilgio. 
DEŠRAINIAI: Šiaurės Ugandoje gyvenanti Karamoja gentis prie savo bybių pririša svarmenis tam, kad jie taptų ilgesni – kartais tokio ilgio, kad vyrams tenka susirišti juos mazgu. Tuo tarpu Vanuatu valstybėje gyvenanti Mambų gentis bybius vynioja į keliolikos metrų ilgio audinį – tuomet jų bybiai atrodo net 40 cm ilgio. 
DVIGUBAS: 1609 metais daktaras Weckeris Bolonijos mieste aptiko lavoną, kuris turėjo 2 bybius. Nuo to laiko dokumentais patvirtinti 8 tokio apsigimimo atvejai.  
TOKIA ILGA NAKTIS: Tarp Polinezijoje gyvenančių Mangajų priimta, kad 18-mečių poros mylisi vidutiniškai 3 kartus per naktį, kiekvieną naktį. Po kelerių metų, savaitinis vidurkis nukrenta iki 14 kartų per savaitę. 
GREITIS: Maksimalus išmatuotas greitis, kuriuo erotinis jaudinimas plinta iš odos į smegenis, yra apie 230 km/h.
COITUS SEMI-INTERRUPTUS: jaunavedžiai padavė į teismą viešbutį Holiday Inn ir reikalauja iš jo 10 tūkst. dolerių kompensacijos už tai, kad jų lytinis gyvenimas sutriko po to, kai viešbučio darbuotojas įėjo į jų kambarį tuo metu, kai jie dulkinosi. 
LES LIAISONS DANGEREUSES: mažiausiai 500 amerikiečių kasmet uždūsta, mėgindami sumažinti deguonies patekimą į smegenis ir taip sustiprinti orgazmą. 
NOBLESSE OBLIGE: Anglijos karalius Edvardas VII, kuris buvo labai storas, turėjo specialų stalą, sukonstruotą taip, kad prie jo sėdint būtų patogu dulkintis. 
GROŽIS: Šešioliktame amžiuje aristokratės manė, kad yra labai elegantiška auginti ilgus kūšplaukius. Šie būdavo tepami pomada ir rišami kaspinais. 
DAIKTADĖTIS: Keturioliktojo amžiaus Vakarų Europoje itin kilmingiems bajorams buvo leidžiama demonstruoti savo genitalijas, kyšančias iš po trumpos tunikos. Mažiau gamtos apdovanotieji galėjo nešioti odinį maišelį, vadinamą daiktadėčiu. 
DĖMESIO MISIONIERIAMS: Turint omenyje dabartinį lytinių santykių dažnį, vidutinei amerikiečių porai prireiktų  daugiau nei ketverių metų, kad išbandytų visas 529 Kamasutroje aprašytas pozas. 
PRANCŪZIŠKA MIRTIS: Prancūzijos Prezidentas Francois Faure 1899 metais mirė viešnamyje, lytinio akto metu, taip išgąsdindamas savo vakaro draugę, kad jos makštis taip susitraukė, kad Prezidento bybiui pašalinti prireikė chirurgo įsikišimo.
LABAS: kai centrinėje Australijoje gyvenančios Valibri genties vyrai sveikinasi, jie spaudžia ne rankas, o bybius.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos