:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Bendrabučio istorijos

     Labai skanu yra šalta kava iš ryto. Gurkšnelį nedidelį išgėriau, ble galvoju, kas čia batono primėtė į kavą. Pyst šviesa įjungiu, pažiūriu, o ten tarakonų lavonai... Kava saldi, tarakonams irgi skanu, jie irgi mėgsta kavą šaltą... Gaila, šalia nebuvo apsauginių mašinos, būčiau apvėmęs... Be to, pas mus jų visokių rūšių yra, yra šviesiai rudi -  čia viena rūšis, lyg su sparneliais tokie, kai šoka, tai išskleidžia ir truputį gražiau nutupia; ši rūšis šokineja nuo sienų ir nuo lubų ant galvos. Kita rūšis- tai juodi, kai ant jų užmini, jie labai garsiai traška, ir išbėga kažkoks geltonas pūlių pavidalo skystimėlis. Dar viena, labai reta rūšis- tai su subinėm, rudi ir pailgom, vikšrų pavidalo subinėm, užtraiškęs nebuvau - baisiai jau greitai po stipriaku palindo...
Skanaus!
 

       Bliacha, mūsų barakas- tikras zoosodas, ir pelių, ir tarakonų visokių veislių, dydžių ir skonių. Čia taip pat veisiasi kambariokai, juodi trumpaplaukiai ir ryži ilgaplaukiai. Ryžas ir ilgaplaukis šiek tiek senesnis, tad poruojasi dažniau, bezda dažniau ir miega ilgiau. Mažesnysis gi nėra toks senas, bet užtai ir durnesnis, va dėl to mes jį visaip ir išnaudojam.
      Šika abudu šūdais, iš šiknaskylės, nusimovę trusikus, dažniausiai šikane. Jie taip pat stena, kai šūdas, lįsdamas per šiknaskylę, savo kietesnėm dalelėm (suvalgytų obuolių sėklos ir t.t., ir pan.) drasko šiknaskylės kraštelius.
     Pastebėta, kad valgo visada, jeigu tik yra, tačiau netunka. Kartais (jaunesnysis dažniau) migruoja į fakultetą, tačiau tos pačios dienos vakare vėl grįžta į gimtą kambarį.
     Aš, kaip patyręs kambaritologas, juos gaudau ir žymiu spyriais į šikną. Vėliau stebiu jų judėjimą pagal tai, kaip jie raišuoja.
    Pažinkime save ir mus supančią aplinką!!

(c)Skiormas

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos